15.04.2015. | Автор:

Ржищів: край, де відпочиває душа Ржищів: край, де відпочиває душа

Создатель: Світлана Цибульська, УкрТуризм

Если очі втомилися від міської сірості, а душа — від метушні мегаполісів, варто згадати про життєдайне село, яке краще за будь-яких фармацевтів, зцілює виснажену душу й тіло. Година їзди по старообухівській трасі — і ви опиняєтесь в мальовничому містечку Ржищів, розташованому на високих дніпровських кручах. Саме здесь за смачною домашньою вечерею, приготованою гостинною господинею, можна відволіктись від буденності та нескінченної метушні та по-справжньому відпочити.

У Ржищеві интенсивно розвивається сільський зелений туризм, если мешканці мі0 приймають туристів у своїх садибах. За словами Світлани Апостол, власниці однієї з таких садиб та голови громадської організації «Зелений туризм», економічна криза на цей вид туризму не вплинула, навпаки бажаючих відпочити у Ржищеві стало навіть більше. У спілці зареєстровано агросадиб, з их готові прийняти туристів у будь-який час. Типова садиба зеленоватого туризму являє собою традиційне українське житло, проте з усіма вигодами, супутниковим телебаченням та доступом до інтернет-мережі.

Головним фактором, що приваблює у цей край туристів, є природа і можливість спілкування з нею. Риболовля, полювання, піші, кінні та велосипедні прогулянки, подорожі по Дніпру, відпочинок на пляжі — такі розвагу чекають приїжджих. Є можливість пройти майстер-класи по гончарству, зібрати лікарські трави та навіть освоїти українську кухню. «Усі бажаючі можуть навчитися готувати традиційні страви — борщ, вареники, пиріжки, юшку», — розказала Світлана Апостол.

Розроблена і екскурсійна програма. Одна з цікавих мандрівок — до затопленої Покровської церкви на місці колишнього села Гусинці. Все поселення залишилося під водою Каневського водосховища, а церква, завдяки розташуванню на пагорбі, залишилася на поверхні. Потрапити до неї можна лише на човні або катері. Аренда плавзасобу, де може розташуватися 4-6 людей, обійдеться в 0-0 грн. на денек. Також варто заїхати на острів Лиса гора, де височіють пагорби з піску. З их відкривається захоплююча панорама на водосховище з численними малеханькими островами, особливо чарівна в променях західного сонця. Ще один екскурсійний об’єкт — меморіальний комплекс «Букринський плацдарм» — місце, де у році радянські воїни форсували Дніпро.

Ціни на відпочинок у Ржищеві також привабливі. Проживання однієї особи коштує -70 грн. за денек в залежності від разумов. Тим, хто приїздить великою компанією, краще винайняти цілий будиночок з кухнею та вигодами. Це обійдеться в 0-700 грн. Також можна замовити сніданки (- грн.) або триразове харчування (80-0 грн.). Маршрутні таксі до Ржищева курсуть з метро Видубичі. Вартість квитка — грн.

Комментарии закрыты.