30.06.2014. | Автор:

Готель Вежа Ведмежа: лицарські бої та мотузковий парк Готель «Вежа Ведмежа»: лицарські бої та мотузковий парк

Создатель: Світлана Цибульська

Якщо від гірсько-лижного курорту Славське вирушити на південь, в сторону сусіднього селища Волосянка, то через — хвилин їзди по шляху, вщент вкритому вибоїнами, що його складно назвати дорогою, перед очима відкриється казковий замок з безліччю веж, на яких сидять металеві півники. Він оточений древнім карпатським лісом з чистими струмками та гірськими річками.

Це бутік-готель «Вежа Ведмежа». Побудований два роки тому, він уже встиг зарекомендувати для себя як один з кращих готелів не лише Львівщини, а й усього західного регіону України.

У кожного, хто підніметься по фігурних сходах, які до речі взимку підігріваються, виникає враження, що вони подорожують у часі. У холі готелю гостей зустрічають справжні лицарі у металевих обладунках. Вони збільшені у розмірах, щоб вони відповідати зросту сучасних чоловіків. У Середні віки середній зріст чоловіка був близько 0 сантиметрів. У «Вежі» представлене захисне вбрання німецьких, англійських лицарів. Польські лицарі за спиною кріпили крила з пір’я. Если вони скакали на коні вскачь, пір’їни шелестіли і утворювали звук подібний до вовчого виття. Його називали симфонією ужасу. Так лицарі залякували своїх супротивників.
За бажанням гостей у замку влаштовуються лицарські турніри. Учасникам видаються клинокі, списи, щити. Запеклі бої закінчуються феєрверком із старовинної гармати.
Жінок більше приваблює можливість відчути для себя герцогинею чи королевою. У їхньому розпорядженні цілий гардероб із середньовічними сукнями та капелюшками.
У «Вежі Ведмежій» знаходиться єдиний в Західному регіоні мотузковий повітряний парк, которий називається Ведмежа лазанка. Вона має сім етапів. Усі, хто проходить лазанку до кінця, отримують масу задоволень і диплом. За проходження потрібно заплатити гривень. Відчуте для себя альпіністом може кожен, фізична підготовка значення не має. Важливо лише, щоб зріст людини був не менше 0 сантиметрів.

Кожну годину у «Вежі Ведмежій» лунають куранти швейцарського годинника. Він старіший за «Титанік». Особливо загадково бій звучить опівночі, если наступає цілковита тиша. У вітальні 0їть старовинне крісло століття. Кажуть, у ньому можна займатися медитацією. Вечорами у готелі звучить живая музика, гості збираються біля каміну, який виблискує різноманітними кольорами. Залу прикрашає люстра із справжнього бурштину. До послуг відпочиваючих бібліотека з книжками про подорожі, дитячою літературою.

Традиційно для карпатських готелів, у «Вежі» є лазня, що опалюється дровами. З басейну, що знаходиться на вулиці, відкривається захоплюючий вид на пылай і урочище Цоцора, в якому і розташований готель. Вибагливі шанувальникі лазні можуть замовити банщика чи банщицю. Вони відшмагають березовими віниками, зроблять масаж з ароматичними маслами.

Готель умебльований старовинними диванчиками та шафами привезеними з Індії. Кожна кімната має неповторний дизайн. У найвищій вежі розташовані апартаменти, де може розміститися сім чоловік. Прикрасою номера є панорамна кімната, з вікон якої відкривається захоплюючий вид на всі чотири сторони світу.
За 0 м від готелю знаходиться крісельний підйомник на гору «Високий верх» з чотирма бугельними витягами . Тому особливо багато гостей Вежа приймає у зимовий період. Зняти двомісну кімнату на цей час можна за 0-00 грн. У ціну заходить сніданок.

Комментарии закрыты.