30.06.2014. | Автор:

Туристичний потенціал Херсонщини зацікавив іноземців Туристичний потенціал Херсонщини зацікавив іноземців

Создатель: Світлана Цибульська

ІІІ Міжнародний туристичний форум «Херсонщина — відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» відбувся — травня у Скадовську — курорті державного значення, справжньому сучасному центрі дитячого і сімейного відпочинку та оздоровлення.
Форум було організовано Обласною державною адміністрацією Херсонської області. У заході прийняли участь близько тисячі чоловік. Серед их учені, посли, бізнесмени, торгівельні аташе. Були почесні гості з Австрії, Білорусі, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргистану, Литви, Германії, Росії, Словакії, Туреччини, Швеції, Угорщини та Естонії.
Представники усіх країн висловили зацікавленість у розвитку партнерських відносин у сфері туризму. Надзвичайний і Повноважний Засол Киргизької Республіки в України Улукбеком Чіналієвим, відмітив високий потенціал розвитку регіону, прекрасну організацію туристичного форуму та благоустрій населених пунктів Херсонщини.
Надзвичайний і Повноважний Засол Естонської Республіки в Україні Сулев Канніке також висловив своє захоплення від ІІІ Міжнародного туристичного форуму.
Надзвичайний і повноважний Засол Держави Кувейт Юсеф Хусейн Аль-Габанді зазначив: «Це мій перший візит в Херсонську область, метою якого є більш детальне вивчення та підтримка проекту професора Володимира Козявкіна по створенню Міжнародної клініки відновного лікування. Мій візит на Форум є знаковим, адже цього року виповнюється років співпраці між Україною і Кувейтом. Я впевнений, що співпраця між нашими країнами буде плідною», — додав Юсеф Хусейн Аль-Габанді.
Зацікавилися Херсонщиною і наші найближчі сусіди з Білорусії. «Ми готові популяризувати туристичну Херсонську область, адже кожного року багато білорусів прагнуть відпочити на півдні України. А Херсонщина являє собою унікальний край з виходом на два моря», — заявив Генеральний консул Республіки Білорусь в Україні Валентин Філіпчик під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації Миколою Костяком. Також Валентин Філіпчик підкреслив, що Республіка Білорусь зацікавлена у відкритті авіарейсу між Мінськом та Херсоном. До того ж, Генеральний консул Республіки Білорусь в Україні запросив Миколу Костяка відвідати Могильовську область.
Учасники Форуму змогли безпосередньо переконатися у високому туристичному потенціалі Таврійського краю. З метою популяризації туристично-рекреаційного потенціалу Херсонської області для их були проведені рекламно-інформаційні тури: «Подорож до країни моря, сонця та дитячих посмішок», для представників ЗМІ країн СНД та регіонів України — «Херсонщина — туристична перлина України», для почесних гостей Форуму «Херсонщина — колиска дитячого оздоровлення, відпочинку та туризму», для гостей регіонів України «Екологічний та пізнавальний туризм Херсонського краю».
Учасники Форуму відвідали туристичні родзинки Херсонщини: Океанаріразум з центром реабілітації та відпочинку — Скадовський дельфінарій «Акварель». Вони ознайомились з біосферним заповідником «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна — найстарішим степовим резерватом світу, а також відвідали історико-розважальний комплекс зеленоватого туризму «Зелені Хутори Таврії».
Віталій Пінько
Фоторепортаж: ІІІ Міжнародний туристичний форум «Херсонщина — відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії», м. Складовськ, Херсонська область

Комментарии закрыты.