25.03.2014. | Автор:

Ситуація на гірськолижних курортах ЗакарпаттяСитуація на гірськолижних курортах ЗакарпаттяЗа останній рік кількість туристів, що відвідали Закарпаття, збільшилася на відсотки. Одночасно санаторно-курортні установи області можуть приймати тисяч відпочиваючих.
Як повідомив кореспондента UA-Reporter.com начальник управління по питаннях європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації Олександр Марченко, охочих відпочити на Закарпатті значно більше.
Цього року на розвиток туристичної сфери державою виділено не так і багато грошей. Отже, без інвестицій туристична галузь Закарпаття фактично не розвивалася б.
У зимовий період, особливо під час свят, не вистачає місць для розміщення всіх охочих відпочити в Закарпатті.
Сразу на території краю продовжується будівництво і реконструкція об’єктів. Вже затверджена схема забудови Боржавського гірського масиву. Недоліком, в здавалося б, повному позитиві, Олександр Марченко рахує ціни.
Багато в чому на наших курортах відпочивають в основному іноземці і гості із столиці. Їх влаштовує і вартість і умови, гласить Марченко.
Багато закарпатців відпочивають в сусідній Львівській області, а також в Словаччині і Угорщині.
Контролювати ціни управління туризму не має права. Є недоліки і в законодавстві, скажімо, іноземці платять у вартості оковівки відсотків податків, а в сусідніх країнах ставу податку нульова. Тому відпочити в Закарпатті нередко дорожче, ніж в Словаччині.
Основним пріоритетом і надалі залишається гірськолижний туризм. На сьогодні в області є підйомників.
Серед гірськолижних центрів динамічно Боржавськие, що розвиваються, полонины Міжгористого району і полонина Драгобрат Раховського району.
Сьогодні підйомники є і поблизу санаторіїв «Квітка полонини», «Кришталеве джерело», «Сонячне Закарпаття», «Шаян», «Синяк».
Фахівці запевняють — якщо зацікавленість інвесторів буде такою ж активною, то через три роки закарпатська туристсько-рекреаційна сфера вийде на світовий рівень.

Комментарии закрыты.