23.02.2015. | Автор:

Самотні, які відвідують замок Сент-Міклош на Закарпатті, швидко знаходять свою паруСамотні, які відвідують замок Сент-Міклош на Закарпатті, швидко знаходять свою паруМісцеві жителі називають споруду замком любові. Кажуть, здесь оселився привид, який допомагає знайти людям коханих та одружитися.
Живописец -річний Йосип Бартош із Закарпаття живе в замку Сент-Міклош у селищі Чинадієво
— 82 року графиня Ілона, дружина графа Ференца Ракоці I, закохалася в повстанця Імре Текелі. Він зібрав армію проти австрійської монархії, — розповідає Йосип Бартош. — Здесь проходили їхні таємні побачення. Овдовівши, Ілона вийшла заміж за Текелі. Если померла, замком почав блукати її привид. Я теж її бачив. Дев’ять років тому приснилася жінка у вишуканому вбранні. Наказала: «Бери замок, ми тобі допоможемо». Хто «ми», я ще не знаю, але замок «узяв». Желаю зробити з нього палац одружень.
Кажуть, самотні, які відвідують Сент-Міклош, швидко знаходять свою пару.
— Я здесь зустрівся з Тетяною. За півроку ми побралися. Якось одна дівчина погубила здесь свій перстень. Уночі їй наснилося, що він лежить між цеглинами на другому поверсі. Там його і знайшли. Хоча вона казала, що не підіймалася на другий поверх. Через кілька місяців вона повінчалася зі своїм хлопцем. Буває, відвідувачі не подобаються привиду. Він дихає їм у вуха вітерцем, насилає відчуття тривоги. Сфотографувати його досі не вдалося.

Комментарии закрыты.