11.08.2015. | Автор:

На Славське Рок буде зведено Дерево ЖиттяНа Славське Рок буде зведено Дерево Життя
Під час фестивалю «Славське Рок», в рамках керамічного симпозіразуму «Біле Дерево» буде споруджено садово-паркову статую «Дерево Життя». Це колективна бота групи живописеців-керамістів, метою якої є створити спільними зусиллями об`єкт мистецтва в якому, під загальною ідеєю об`єднаються яскраві індивідуальності майстрів.

Дерево Життя — обрано темою симпозіразуму не випадково. Це знак, що присутній у різних цивілізаціях та культурах і є одним з найпопулярніших знаків в українському народному мистецтві — є багатим підґрунтям для філософських і естетичних пошуків. Ця квіоблако рослина, це чуттєвий образ, який уособлює собою зв‘язок минулого з майбутнім, часу і простору. Його зображення можна побачити на стародавньому керамічному посуді, на рушниках та писанках. Світове Дерево є — загальнокультурним эмблемой єдності в різноманітті .

В реалізації проекту беруть участь живописеців. За технічним задумом, статуя представляє собою зварну конструкцію заввишки три метри з елементами кераміки і мозаїки вмонтованими в його «крону».

Місце розташування об`єкту — майданчик біля сільради смт. Славське.

Комментарии закрыты.