03.11.2015. | Автор:

червня р. фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю»Вже четвертий рік поспіль Україна як і інші країни Дунайського басейну долучається до святкування Денька Дунаю. Денек Дунаю є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування і підвищення екологічної культури громадян, яке органікличує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай. В рамках святкування Денька Дунаю у басейні Тиси червня р. заплановано проведення фестивалю «Тиса — молодша сестра Дунаю» на території с. Ділове Рахівського району Закарпатської області , біля пам’ятного знаку «Центр Європи».

Програма святкування буде включати внутри себя:
— загально-дунайський конкурс «Дунайський митець» — конкурс художніх виробів з матеріалів, знайдених на берегах річок. Всі вироби будуть представлені у формі виставки на фестивалі.
— фото конкурс «Зелена дія» — представлення діяльності дитячих екологічних бригад по збереженню і відновленню річок. Всі фото звіти будуть представлені у формі виставки на семінарі.
— конкурс дитячої творчості «Тиса має талант» — демонстрація різних дитячих талантів, об’єднаних темою збереження водних ресурсів. Цей конкурс стане основою запланованого фестивалю.
— Спортивне змагання-естафета «Тисянська хвиля» — пробіг вздовж річки (місце буде визначено пізніше).
— Змагання між районами щодо приготування рибної юшки «Смачно».
В ході свята будуть проведені вікторини, а закончиться свято нагородження переможців та традиційним солодким столом для всіх учасників.
Загалом планується, що у святі візьме участь близько 0 дітей з трьох районів Закарпаття: Рахівського, Тячівського та Хустського, а також діти з Прикарпаття. Будуть запрошені дитячі колективи з Румунії. Свято відбудеться за підтримки Закарпатської обласної адміністрації, Міжнародної Комісії з захисту р. Дунай, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Почесними гостями стануть представники Делегації Європейського Союзу в Україні. Головними організаторами є Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, Закарпатський облводгосп та Рахівська районна адміністрація, Кафедра туризму УжНУ, Товариство соціокультурного розвитку Панонія. Головним спонсором виступає компанія Кока-кола.

Комментарии закрыты.