23.07.2015. | Автор:

Виклик сучасним глобальним дилеммам за допомогою великаВиклик сучасним глобальним дилеммам за допомогою велика
Міжнародний преподавательічний спортивний проект Bike to School(Великом до школи) прибуває до Києва червня р. Стан довкілля та глобальні проблеми сучасності спонукають молоду французьку пару до подорожі Євразією та створення документального фільму про погляди дітей від Реймсу до Выпекаліну.
Проект Bike to School — це преподавательічний, міжкультурний та спортивний виклик. Він здійснюється молодою парою із Франції, випускниками Reims Management School — Ганною Салаюн (Anne Salaun) та Бенджаміном Столлом (Benjamin Stoll), та всією асоціацією oikos у Реймсі (Reims), Франція.
Мета даного проекту надзвичайно амбіційна — зустріч з великою кількістю людей за межами культурних відмінностей, пошук животрепещущеї та правдивої інформації про стан довкілля. За допомогою діалогу та обміну думками учасники проекту хочуть поділитися досвідом та закликати до відповідальної поведінки у сучасному суспільстві. Проект BiketoSchoolвисвітлює найважливіші проблеми сучасності — недовговічність біологічної різноманітності, конфлікти через нестачу питної води, зростаючий дефіцит ресурсів — ті проблеми, що не можна ігнорувати.
Пара планує зняти документальний фільм про повсякденне життя дітей та їх бачення майбутнього. В базу фільму будуть покладені питання сталого (неруйнівного) розвитку світу. Для цього будуть проведені розважальні семінари для школярів та студентів, під час яких організатори збиратимуть їхні погляди про сталу мобільність, біологічне розмаїття та взаємопроникнення культур. Документальний фільм буде використовуватися для ініціації дискусій та пошуку відповідей на виявлені нові питання.
Ганна та Бенджамін здійснять подорож країнами (Франція, Німечина, Швейцарія, Австрія, Угорщина, Румунія, Болгарія, Україна, Росія, Казахстан, Монголія, Китай) на лежачому великі-тандемі, а вспять оборотиться транссибірським поїздом, щоби зменшити негативний вплив шкідливих викидів вуглекислого газу під час реалізації проекту, що є їхнім основним принципом. Вперше в світовій історії лежачий тандем буде використаний для такої подорожі .
Проект розпочався стартом в місті Реймс березня року. Тандем сразу вже їде Україною. В Києві тандем планує провести три дні — орієнтовно — червня.
Зустріч тандему на в’їзді в Київ запланована за участі Асоціації велосипедистів Києва — червня о :00 біля дорожнього знаку «Київ» на в’їзді з боку Житомира.
Урочиста зустріч з тандемом запланована в парку Шевченка (вул.Володимирська) — червня о 9: ранку.
Докладну програму можна буде повідомити за запитами.
При зацікавленості та планах про участь в зустрічах прохання повідомити.
Ви сможете знайти всю цю інформацію на вебсайті: www.biketoschool.fr.
Підтримка та координація проекту в Києві:
Ротарі клуб КИЇВ-СІТІ
Президент клубу — Сергій Завадський (0 979, serhiy_zavadsky@яху.com )
Асоціація велосипедистів Києва: Голова асоціації — Іра Бондаренко (7 699 ), isbondarenko@gmail.com
Ротаракт КИЇВ-СІТІ
Президент клубу — Володимир Кравценюк (6 973, kravtsenyuk@gmail.com )
Ротаракт КИЇВ-ЦЕНТР:
Іра Каштан (6 5 ), irakashtan@ukr.net

Комментарии закрыты.