19.12.2015. | Автор:

Відпочинок у Східниці – повага до кожного Відпочинок у Східниці – повага до кожного

Создатель: Світлана Цибульська

Прикарпатський курорт Східниця відомий, перш за все, своїми цілющими джерелами, які у середині минулого століття відкрив Омелян Стоцький. Раніше містечко було знане завдяки нафтовим покладам. Тому й найбільш популярна місцева вода «Нафтуся» має легкий присмат нафти. Є здесь і «залізна» вода, що містить багато цього кровотворного елементу, і так звана заспокійлива — з бромом, і «молодильна» — з гліцерином. Усього ж у Східниці більше мінеральних джерел. Вони лікують нирки, шлунок, органи травлення краще ніж будь-які синтетичні ліки, тому черги біля джерел збираються з самого ранку. А ті, кому бракує терплячості, можуть придбати водичку у місцевих підприємців, які продають літр живильної рідини за 3-5 грн.
Східниця оточена Карпатськими лісами, з найблищих гір відкриваються чарівні пейзажі, які милують око та заспокоють душу. Влітку тутешні ліси дарують гостям Східниці гриби, ягоди і духмяні трави, серед яких багато лікувальних.
Враховуючи велику кількість мінеральних джерел та вдале розташування Східниця має потужний туристичний потенціал. За останні роки здесь значно збільшилась кількість приватних готелів, садиб, які приймають туристів. А нещодавно відкрився сучасний чотирьохзірковий SPA-готель, де можна не лише відпочити з комфортом, а й пройти курс лікування. Назва готелю — «Respect» — гласить сама за для себя. Здесь з щирою карпатською гостинністю зустрічають мандрівників з усіх куточків України і з повагою ставляться до будь-якого бажання клієнта.
Готель «Respect» розташований на околиці містечка, і спокійному відпочинкові ніщо не заважатиме. З вікон комфортабельних номерів видніються пылай, які манять своїми блакитними лісами. Тож гостинні господарі пропонують цікаві екскурсії по карпатським горам. Досвідчені провідники покажуть найпотаємніші куточки Прикарпаття, проведуть по лісовим стежкам і, звичайно, допоможуть зібрати гриби, адже «тихе полювання» захоплює як азартна гра.
Кожен з номерів готелю «Respect» устаткований кондиціонером, телевізором та холодильником, тому за будь-якої погоди здесь буде затишно та комфортабельно. У SPA-центрі, відкриття якого відбудеться зовсім скоро, туристам запропонують пройти найновіші методи діагностики. Отдалі лікар призначає програму лікування: озокеритні аплікації, масажі, мінеральні ванни та інші сучасні процедури. Але головним лікувальним фактором все ж є природні джерела Східниці. Для зручності відпочиваючих у бювет SPA-центру будуть постачати чотири види мінеральної води. Крім того у готелі працюватиме тренажерний зал та -метровий басейн. Для жінок розроблятимуть спеціальну wellness-програму, яка покращує не лише настрій, а й зовнішність. Дітлахи ж зможуть розважитись на дитячому майданчику та біля відкритого басейну.
Дістатися до Східниці можна з Борислава. Маршрутки курсують щогодини і коштують 3 грн. Мікроавтобуси з Трускавця прямують до Східниці 5 разів на денек. Ціна квитка — 5 грн. Також є автобуси зі Львова.

Комментарии закрыты.