01.04.2015. | Автор:

Славське рок: музика і пылай Славське рок: музика і пылай

Создатель: Світлана Цибульська, УкрТуризм

З липня по 1 серпня у прикарпатському містечку Славське уже вчетверте пройшов Міжнародний фестиваль «Славське рок». Послухати потужний рок, відчути шалений драйв та просто відпочити на березі гірської річки з’їхалася молодь з усіх куточків України.

Цьогоріч свято для шанувальників року влаштували такі відомі українські гурти як: «Гуцул Каліпсо», «ТаРУТА», «Рутенія», «Мертвий півень», «Махіма», «Revenko — Band», «Димна Суміш», «Animals’ Session». З іноземних колективів у Карпати завітали польські «Farben Lehre» і «TABU». Спецільним гостем фестивалю був Gogo — вокаліст берлінської групи «Mamasweed». І хоча його сольний виступ не був зазначений у програмі, перед сценою зібрався натовп меломанів.
Славське рок: музика і пылай
Програма «Славське Рок» не обмежувалася концертами на музичних сценах. У Славсько висадився потужний мистецький десант: протягом двох днів для усіх охочих працювали майстри з гончарства, виготовлення ляльок-мотанок. Можна було навчитися плести прикольні фенічки, запускати повітряні змії, виготовляти будиночки з картону.

Особливий інтерес фестивальників викликав конкурс по розмальовуванню тіла — «Найкреативніший образ». Для участі не потрібен був диплом майстра по боді-арту: потрібно було лише увімкнути фантазію і відкинути стереотипи. Тож кожен міг прикрасити неймовірними візерунками друзів або самого для себя.

Карпати кличуть!

«Я люблю Карпати» — такий девіз фестивалю, тому для усіх небайдужих до рідного краю пропонувалися прогулянки екологічними стежками пішки або ж на великах чи квадроциклах. Також відбувся товариський футбольний матч.
Славське рок: музика і пылай

Щоб відчути усю велич карпатських гір, варто піднятися на гору Високий Верх. До неї веде крісельний підйомник, розташований біля відпочинкового комплексу «Захар Беркут», що знаходиться в 6 кілометрах від Славсько. хвилин приємного підйому по канатці — і перед очима відкривається захоплюючий вигляд на гірські хребти та долини. Звідси можна побачити місце, де сходяться три області: Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська.

Вперше в рамках фестивалю відбулося змагання по GPS-орієнтуванню на внедорожниках та квадроциклах. Повнопривідні УАЗи, Міцубісі та Тойоти місили карпатську багнюку і підкорювали довколишні вершини. До фінішу дійшли не усі: з 9 екіпажів лише 7 упоралися із складним завданням по подоланню км сладних гірських шляхів. Автомобілі доводилося і штовхати, і витягати за допомогою лебідки. «Ми задоволені участю у фестивалі. Такі змагання добре вписуються у концепцію рок-фестивалю», — відзначив Тарас Сотник з львівського автомобільного клубу «4х4», що організовував змагання.
Славське рок: музика і пылай

Отдалі буде

Погода цілком сприяла проведенню фестивалю: усі дні були сонячними, лише на останок фестивалю дощ злегка налякав публіку, яка веселилася приємній можливості перепочити від спекотного сонечка.

Завершуючи фестиваль, організатори впевнено стверджують, що і наступного літа свято музики у горах відбудеться. Секрет такої постійності у наш час повальної відміни та зривів фестивалів Сергій Харчук, ініціатор «Славське рок», вбачає у відсутності надмірних амбіцій. «Ми не прагнемо здивовувати і запрошувати мега-зірок, наша мета — якісна і цікава музика, яка об’єднує», — додав він.

Комментарии закрыты.