01.11.2015. | Автор:

Зимова Студреспубліка- в Карпатах!ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Український фонд миру за підтримки Регіонального представництва фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі оголошують конкурс на участь у пілотному проекті «Зимова Студреспубліка-» за тематикою:

«Шлях від успішного лідера молодіжного середовища до ефективної особистості у житті».

— свирепого року, спорткомплекс «Тисовець», Закарпатська обл.

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки хоть какого з років, молоді й активні українці.

Программка проекту передбачає проведення активного оргдіяльнісного семінару (гри) протягом 4-х діб за участю близько 0 осіб.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд способів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в полностью всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника.

Організаційний внесок за участь кожного учасника — 0 грн. (при відправлення анкети до січня року та 0 грн. — при відправленні анкети до 5 свирепого року) має бути перерахований на р/р 0 у Гласіївському відділенні № Ощадбанку, МФО , ЄДРПОУ .

(Одержувач: ВМГО «Студентська республіка». Призначення платежу — «у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності»).

Для учасників будь-якого із фіналів Студреспубліки надається знижка у розмірі до % від вартості участі.

В оплату заходить:
проживання;
3-разове харчування;
робочі роздаткові матеріали; ·
дозвіл фотографувати та записувати на аудіо- та відео.

Додатково оплачується: · проїзд до місця проведення.

Учасники за власний рахунок також можуть ще залишитися на додаткові дні після проведення «Зимової Студреспубліки» та відпочити на території комплексу (є пылай зі снігом, підйомники, прокат лиж, сауна, бар). Про це додатково треба повідомити організаторів.

Адреси для надсилання заповнених анкет: E-mail: studrespublika@bk.ru

Поштова адреса: 0, м. Київ, вул. Антоновича (Горьковатого) 1 к., ВМГО «Студентська республіка» факс: (4) 5-82-98.

Термін подачі анкет-заявок: до 5 свирепого року.

До свирепого року будуть розглянуті анкети-заявки та надіслана електронним листом відповідь щодо можливості участі у проекті. У разі позитивної відповіді буде надана інформація щодо того, як дістатися до місця проведення та про терміни перерахування коштів. Для відібраних учасників є можливість звернення від імені Міносвіти до керівництва вишу щодо відрядження на захід за рахунок вишу.

Всім учасникам необхідно обов’язково з собою мати паспорт і студентський квиток (для студентів).

За додатковою інформацією звертатися за тел. : моб. 8-0-5—72, 8-3—74-0 — Щерба Олександр.

Комментарии закрыты.