04.05.2014. | Автор:

Зимова колдунія Древнього КиєваЗимова колдунія Древнього Києва

Влаштуйте уїкенд у середньовічному стилі
9 та свирепого долучіться до «Зимової колдунії Древнього Києва» у «Парку Київська Русь».
Вкриті снігом вали середньовічного мі0 справляють враження величної таємниці історії. Засніжені дерев’яні вулички, ошатні зрубні садиби жителів Древнього Києва — усе це притуплює відчуття реальності. Ви опиняєтеся у справжньому середньовічному зимовому місті.
Зимова колдунія Древнього Києва
Відчуття, що ви потрапили, чи то у минуле, чи то у казку ще більше посилюється, если на ристалищі парку розгортаються неймовірні видовища. Ось витязі із княжої дружини на вірних жеребцах пускаються у полювання. Демонструють неабиякі разуміння володіння середньовічною зброєю — списами, луками. Ось виїжджають сани, запряжені княжими кіньми та встелені хутром. До речі, ви сможете прокататися в цих санях чи осідлати 1-го із жеребців.
Зимова колдунія Древнього Києва
Відчуйте для себя справжнім середньовічним воїном, стріляючи по живойій мішені — латнику. Ви сповна насолодитеся азартом цієї події, наближеної до реалій середньовічного бою. Проте не переймайтеся, людині, у яку ви поцілите, нічого не буде, адже стріли безпечні, а лати міцні.
Зимова колдунія Древнього Києва
Спробуйте для себя у метанні списів, покружляйте у запальному слов’янському хороводі. А щоб підкріпити сили — зазирніть до кухні «Медовуша».
І дочекайтеся вечора. Саме тоді мудрець проведе обряд запалення колдунічного вогнища. Його сила очистить вас від усілякої скверни. А натомість — отримаєте заряд добра, любові, здоров’я, скуштувавши сонячного коровая.
Зимова колдунія Древнього Києва
Поспішайте на вихідні до Древнього Києва. Пориньте у колдунію середньовічного мі0, станьте її часткою.
Ворота у Середньовіччя відкрито з -ї години ранку до 5-ї години вечора.
Дата: -.. року
Час роботи Парку: з :00
Початок програми: о :00
Вартість вхідного квитка: -00 грн
Пенсіонерам та власникам міжнародного посвідчення студента ISIC — знижки.
Дітям дошкільного та шкільного віку — безкоштовно.
«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами від станції м. Видубичі або власним транспортом.

Комментарии закрыты.