27.03.2014. | Автор:

Зелене світло зеленоватому туризму на ХерсонщиніЗелене світло зеленоватому туризму на Херсонщині
ІІІ Міжнародний туристичний форум «Херсонщина — відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» відбувся — травня у місті Скадовську.
Під час туристичного форуму, говорячи про екологічні переваги Таврійського краю, особлива увага приділялася перспективам розвитку сільського зеленоватого туризму на Херсонщині.
«Зелений туризм — це не тільки можливість корисного відпочинку, але й важливий елемент відродження села, забезпечення зайнятості сільського населення, поповнення місцевих бюджетів», — підкреслив Костяк.
На сьогодні в Херсонській області діють садиб сільського зеленоватого туризму, а найбільшу з их — «Зелені хутори Таврії» — минулого року відвідали понад тисяч туристів. «Зелені хутори Таврії» — історико-розважальний комплекс розташований на первинній природі Кардашинських гайків. Площа Хуторів у два рази більша за площу такої держави як Ватикан. Сучасні Хутори з’явились на місці давніх хуторів, які існували здесь до початку -го століття. Здесь відроджуються традиції наших пращурів і удобно забуті ремесла, які кожен відвідувач може спробувати. Здесь перетинаються степи Таврії та Дніпровські плавні, тому на Хуторах зажди свіже чисте повітря, розмаїття тваринного та рослинного світу.
Безумовно, усіх багатств щедрої таврійської землі не перелічити. «Наш край надає людині невичерпні можливості для емоційного і фізичного відновлення, поповнення припасу сил та енергії», — сказав Микола Костяк.
Туристично-рекреаційна галузь та виробництво екологічно-чистої аграрної продукції — це майбутнє Херсонської області, запорука її процвітання, тому даному питанню обласна влада обіцяла приділяти особливу увагу.
Віталій Пінько
Фоторепортаж: історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», Херсонська область

Комментарии закрыты.