01.02.2015. | Автор:

В Ужгороді проходять курси підготовки гідів-екскурсоводівТуристично-інформаційний центр Закарпаття та кафедра туризму УжНУ розпочали підготовку гідів екскурсоводів. Навчання гідів екскурсоводів розраховане на очень швидке і повне освоєння нової спеціальності, для тих, хто вважає для себя допитливим і комунікабельним, хто захоплюється історією та культурою Закарпаття, на тих, хто хоче за допомогою курсів перетворити хобі на професію!
Курси екскурсоводів включають теоретичні заняття з досвідченими викладачами та практичні заняття, на котрих закріплюються всі отримані навички професійного екскурсовода. Загальна тривалість курсів складає 0 годин, навчання відбуваються щотижня, і включають внутри себя лекційний теоретичний, практичний курс, групову та самостійну індивідуальну боту.
Програма навчання спрямована на оволодіння інформацією необхідної для ведення екскурсій по Закарпатській області, окремим туристчиним зонам, містам.
У рамках курсу вивчається історія та культура Закарпаття, історія освоєння районів, туристські та рекреаційні ресурси Закарпаття. Окремо вивчаються тематичні види туризму: «Замки та палаци Закарпаття», «Дерев’яні та кам’яні храми Закарпаття», «Мі0 та райони Закарпаття», порядок взаємодії тур оператора, психологія та супровід групи, навики презентації. Також в програму включені основи екскурсознавство і методики проведення екскурсій, що, безумовно, позволить учасникам курсів найкращим чином підготуватися до діяльності екскурсовода.
По завершенні курсів:
Учасники повинні самостійно підготувати та провести екскурсію, самостійно розробити маршрут, організувати та зацікавити групу, здати внутрішній екзамен, та захистити індивідуальний текст екскурсії. У итогі отримати свідоцтво про навчання, а також можливість отримати акредитацію за фахом.

З питань участі у програмі «Курси екскурсоводів» звертайтесь за адресою: office@tourinform.org.ua

Комментарии закрыты.