25.03.2014. | Автор:

В Одесі пройшов -й ювілейний фестиваль «Джаз-карнавал»
Фото: Виталий Пинько

В Одесі пройшов -й ювілейний фестиваль «Джаз-карнавал». На сцені Українського драматичного театру виступили музиканти з України, Тунісу, Швеції, США, Франції, Канади, Ізраїлю, Польщі. Були представлені усі напрямки джазу від класичного до циганського.

Першого денька виступали в основному молоді колективи, в тому числі молодіжний квартер Голощапова. Два наступні дні на карнавальному майданчику побували відомі джазові колективи: Cie Trio d’en bas, Amine & Hamza Sextet, Sienna Dahlen Trio.

Найбільше публіці сподобалась мінімалістична манера виконання Швейцарського гурту Plaistow, який вперше виступав в Україні. А під час виступу запального гітариста Гаррі Стойка, що грав циганський джаз, глядачі забавно підтанцьовували. Хед-лайнером фестивалю був знаменитий барабанщик Ел Фостер, який багато років грав разом з Майлзом Девісом.

Крім Олени Шевченко, на сцені була присутня ще одна ведуча — відома темношкіра тележурналістка Олена Ханга. На фестиваль вона приїхала з Москви. Тест читала з папірця російської мовою з московським акцентом. «Все, что я знала об Одессе, почерпнула с Брайтон Бич, — не приховувала Ханга. — И Одесса оказалась лучше, чем я ее представляла». За словами продюсера фестивалю, наступного року Ханга буде продюсером одесько-московських джазових проектів.

В рамках фестивалю на Одеській кіностудії арт-директор «Джаз-Карнавалу» Юрій Кузнєцов озвучив на фортепіано німий фільм «Беня Вопль», що був відзнятий у році.

Комментарии закрыты.