20.05.2015. | Автор:

V Міжнародна туристична виставка «Український туристичний форум ОСІНЬ»
В Києві в ЦДКС «Український дім» 5- 7 жовтня року пройшла V Міжнародна туристична виставка «Український туристичний форум ОСІНЬ (UTF)», організатор — компанія «АЛТУ-ЕКСПО». Виставка орієнтована на професійну аудиторію і ось вже протягом п`яти сезонів збирає найвпливовіших представників туристичної індустрії.
УТФ — спільний проект Асоціації лідерів турбізнесу України і державного підприємства «Національний туристичний офіс», що проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України. На пресс-конференції з нагоди відкриття виставки-форуму Олена Шаповалова, в.о президента Асоціації лідерів турбізнесу України, зазначила: «Ми вже не просто виходимо з якимось новим форматом. Продовжуючи працювати в форматі, який вже визнав ринок, ми отримали схвалення і від держави. Це позволить нам залучити більше національних офісів інших країн. Ми маємо надію, що так як представництво з туризму Домініканської Республіки в цьому році приєдналось до нашого форуму, так будуть долучатися і інші представництва. Саме співробітництво з «Національним туристичним офісом» позволило зробити наш туристичний майданчик — форум більш масовим і більш цікавим».
Зі свого боку Олег Литвяк, директор ДП «Національний туристичний офіс», також підкреслив важливість такої співпраці для України: «Вважаємо необхідним, можливим та правильним об`єднувати зусилля держави та приватного бізнесу, який представляє АЛТУ, для спільного просування національного туристичного продукту як за кордоном, так і всередині країни… Ми разом будемо розвивати Український туристичний форум, залучимо сюди всі державні інстанції, представництва країн, які зацікавлені в співробітництві з Україною в області туризму».
Успішний досвід співпраці та плани на майбутнє щодо виставки-форуму підтвердила Галина Лисенко, директор Представництва Міністерства туризму Домініканської Республіки в Росії та Україні: «В цій виставці ми приймаємо участь вперше, але той формат, що представляє ця виставка здався для нас цікавим, тому що саме такі семінари, воркшопи та зустрічі з представниками компаній, які популяризують та продають наш напрямок, дуже важливі, і ми будемо продовжувати співпрацювати в цьому форматі з організаторами виставки АЛТУ-ЕКСПО».
UTF (осінь) в цифрах:
• 94 учасника — ДП «Національний туристичний офіс», Представництво Міністерства туризму Домініканської Республіки, Посольство Турецької Республіки в Україні, Посольство Угорської Республіки в Україні, Інформаційне бюро «Угорщина — туризм», Департамент туризму та комерційного маркетингу Уряду Дубая; авіакомпанії, провідні туроператори з Болгарії, Домініканської Республіки, КНР, Об’єднаних Арабських Еміратів, Росії, Угорщини та України; готель’єри з Домініканської Республіки, Єгипту, Канарських полуостровів, Куби, ОАЕ, о. Тенеріфе, Шрі-Ланки тощо.
• 6 тис. чол. — кількість зареєстрованих представників туристичних агентів.
• 4 годин семінарів, тренінгів, майстер-класів, презентацій, конференцій та workshops.
Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.