11.07.2014. | Автор:

У закарпатському Виноградові провели районний дитячий фестиваль-конкурс Веселковий гуртУ закарпатському Виноградові провели районний дитячий фестиваль-конкурс «Веселковий гурт»Создатель: Олександр Коваль

Чим зайняти дітей на шкільних канікулах? Про це знають у закарпатському Виноградові. Ось уже ввосьме гостинна сцена міського будинку культури зустрічала юних гостей з усього району, які взяли участь у районному дитячому фестивалі-конкурсі «Веселковий гурт-«.

Майже кожна школа району представила по одному танцювальному колективу чи вокалісту. Загалом співочі і танцювальні колективи прибули до Виноградова з навчальних закладів району. Творчі змагання у піснях, танцях та оригінальному жанрі проходили в п’яти номінаціях — вокал естрадний та народний, хореографія естрадна та народна, а також вперше цього року ввели нову номінацію — оригінальний жанр. Це було циркове мистецтво — жонглювання гирями і розмовний жанр.

Найкращими народними вокалістами стали маленькі козачки з першої міської школи, в номінації народна хореографія — представники Пийтерфолвівської ЗОШ , оригінальним жанром підкорили журі учасники з Чернянської школи, які яскраво виконали гумореску «Закарпатська форель і шенгенські угоди» , в номінації естрадний вокал та естрадна хореографія перемогли представник гуртка «Калинове суцвіття» центру позашкільної роботи з дітьми Павло Фітас та чарівні «Бабусі — Ягусі » з гімназії.

Своєрідною родзинкою став виступ спільного танцювального проекту: хлопців з обмеженими можливостями з дитбудинку №3 та дівчат з міських шкіл.

Валерія Каналош, Виноградів, для «Закарпаття online»

Комментарии закрыты.