09.01.2015. | Автор:

У столиці показуватимуть кіно просто небаУ столиці показуватимуть кіно просто неба

З по вересня у столиці проходитиме ІІІ Київський міжнародний кінофестиваль (КМКФ). Цьогорічні кінопокази та основні події фестивалю проходитимуть у форматі open air. Суттєвою особливістю цьогорічного конкурсу є те, що фільм Гран-прі визначатимуть глядачі, а не традиційне журі фестивалю. Це стосується конкурсу повнометражних фільмів.
Уперше в Києві під час проведення ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю на Софїївській площі буде встановлено екран розміром хм. Це надувна конструкція, яка чудово зарекомендувала для себя під час проведення європейських фестивалів формату open air. Організатори фестивалю переконані, що такий екран позволить киянам та гостям Kievfilmfestу отримати максимум задоволення від перегляду повнометражних фільмів основної конкурсної програми фестивалю.

Короткометражні стрічки, як і раніше, оцінюватимуть експерти. Журі конкурсної програми короткометражних фільмів Київського міжнародного кінофестивалю очолить один із найбільш відомих кінопродюсерів світу італієць Анджело Іаконо (Angelo Iacono).

На протязі років він товаришував із Федерико Фелліні, продюсував 5 найвідоміших його стрічок, серед яких «Дольче віта» і «8 1/2», співпрацював з майстрами італійського та світового кінематографу Роберто Росселліні, Джильо Понтекорво, Марчелло Мастроянні.

Конкурсна програма, а також спеціальний позаконкурсний блок «Музика в кіно» ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю формується таким чином, щоб якомога ширше розкрити багатогранність музичного впливу на кінематограф, продемонструвати його потенціал, привернути увагу до майстерності кінокомпозиторів, вшанувати кращих.
До основної конкурсної програми фестивалю відібрано 8 фільмів повного метру і короткометражних стрічок із різних країн світу, — року виробництва, з потужною музичною складовою. В рамках фестивалю буде представлено спецпроект КМКФ «До -річчя незалежності України» представить українській і міжнародній публіці кіноможливості та кіноталанти України.

В межах концепції українські та іноземні музиканти представлять свою творчість наживо в рамках фестивальних кіноперформансів, які є симбіозом кінопоказу та музичного концерту.

Комментарии закрыты.