25.03.2014. | Автор:

У Славсько відкриваються нові готелі і ремонтується дорогаУ Славсько відкриваються нові готелі і ремонтується дорогаКурорт Славське, що на Львівщині, интенсивно готується до зимового сезону. Перш за все, відремонтована під’їзна дорога до селища зі сторони районного центру — Сколе. Її довжина км. А кілометрів дороги, що веде до крісельного підйомника на гору Тростян, розширили та вкрили щебінкою. Про це розказав селищний голова Славсько Михайло Кінаш під час прес-туру Асоціації туристичних журнальчикістів, за підтримки страхової компанії Про0.
Щороку до Славсько приїздить до 0 тисяч людей. Одночасно курорт може прийняти — тисяч людей. Пік сезону традиційно припадає на Новорічні та Різдвяні свята. Номери на цей період треба бронювати завчасно.
До цьогорічного сезону у Славсько відкриється два нових готелі. Готель «Славія» на вулиці Устияновича зможе прийняти 75 осіб. У елементах декору готелю використані каміння та дерево. Кімната коштуватиме від 0 грн.
Готель «Туристіка» розташований біля залізничного вокзалу. Він розрахований на осіб. Вартість проживання — від грн. — грн треба доплатити за сніданок та вечерю.
Ціни на Новий рік будуть стартувати зі 0 грн за добу в приватному секторі та 0 грн у готелі. Святкова вечеря з різноманітними карпатськими стравами у ресторані «Максим» коштуватиме близько 0 грн. Оренда гірськолижного спорядження від до 0 грн.
Туристам у Славсько пропонують прогулянки на жеребцах, поїздки на квадроциклах, екскурсії на Хащованське озеро, Шипітський водоспад, скелі Довбуша, Тустань. Добиратися до туристичних об’єктів треба на повнопривідних УАЗіках, тож подолання складних гірські дорвейіг перетворюється на захоплюючу пригоду.
Відтепер у Славську можна не лиже займатися лижним спортом, а й подбати про своє здоров’я. У пансіонаті «Славський» відкрився СПА-центр, де можна зробити масаж ( грн), прийняти душ Шарко ( грн) або циркулярний (), пивну ванну ( грн), морську ( грн) або перлинну ( грн). Кисневий коктейль коштує грн.

Світлана Цибульська

Оставьте комментарий » Log in