17.07.2015. | Автор:

У готелі „Respect” відкрився SPA-центрУ готелі „Respect” відкрився SPA-центр
У чотиризірковому готелі «Respect», що розташований на курорті Східниця, почав працювати SPA-центр. Про це розказав медичний директор SPA-готелю «Respect» Павло Кобаско під час презентації готелю.

Найбільшою гордістю нового SPA-центру є власний бювет мінеральних вод. Як відомо, у Східниці більше мінеральних джерел, причому наразі використовуються лише , що гласить про високий потенціал курорту. Найбільш відомою водою є «Нафтуся», яку радять вживати при цукрововому діабеті, панкреатитах, захворюваннях сечовивідних шляхів, печінки, шлунку. Мінеральні води Східниці зменшують рівень холестерину, стимулють регенерацію тканин, зменшують запальний процес, виводять радіонукліди.

До готелю будуть постачатись два види мінеральної води. Дозу і час прийняття води визначатиме лікар, консультація якого для усіх гостей «Respect» безкоштовна. У медичному центрі також можна буде пройти обстеження, здати аналізи, пройти курс лікування. На озброєнні кваліфікованих спеціалістів такі сучасні методи реабілітації, як: гідроколонотерапія, озокерит, гідролазер. Працюватиме кімната спелеотерапії, для виготовлення якої застосовували сіль із родовищ у Солотвино.

У центрі працюватиме лікар фітотерапевт, адже Карпати відомі своїми цілющими травками. На їх основі готуватимуться запашні чаї, настої, ванни та аплікації.

У готелі «Respect» подбають і про зовнішню красу. «У нашому центрі будуть доступні усі види процедур для тіла та обличчя», — розказала Оксана Крюкова, директор SPA-центру. Перелік оздоровчих процедур займає декілька сторінок. Це і масаж обличчя, і різноманітні маски, обгортування, і апаратна косметологія. Але фахівці центру піклуватимуться не лише про фізичне здоров’я відпочиваючих. «Ми прагнемо лікувати не лише тіло, а й душу. Перебування у Карпатах, можливість відчути красу гір сприяють зменшенню нервової напруги, яка дошкуляє більшісті міським мешканцям», — підкреслила Крюкова.

Для покращення фізичної форми у центрі працюватиме -метровий басейн та тренажерна зала. А розслабитися після навантажень допоможе фінська чи римська парна, відвідування яких, як і спортивної зони, для гостей готелю — безкоштовне.

Стандартний номер у SPA-готелі «Respect» коштує від 8 грн., триразове харчування — 0 грн. Дістатися до Східниці найлегше із Львова або Трускавця, звідки до курорту курсують маршрутні таксі.

Комментарии закрыты.