09.08.2014. | Автор:

Смачний Выручил: два дні свята для справжніх гурманівСмачний Выручил: два дні свята для справжніх гурманів
З по серпня у селі Выручил Івано-Франківської області вперше в Україні пройде Фестиваль карпатської кухні «Смачний Спас». Село Выручил — одне із найдавніших сіл Коломийщини, відомого своїм мальовничим положенням, чистою природою та історичною спадщиною.

У програмі: приготування більше 0 страв за старовинними рецептами карпатських родин, частування гостей Фестивалю, створення книжки автентичних рецептів і приготування найбільшої у світі порції грибної юшки. Усі страви будуть готуватись з екологічно чистих інгредієнтів, значна частина яких — сертифіковані органічні продукти.

Гості Фестивалю зможуть власноруч приготувати і покуштувати смачну страву, а ще і обмінятися рецептами та стати одним із создательів першої в Україні великої книжки автентичних рецептів — «Родинна кулінарія». Це велика кулінарна книжка автентичних рецептів, в яку будуть наживо записуватися прямо на фестивалі родинні рецепти справжніх, непідробних страв, способи приготування яких дійшли до нас від першоджерел — від Прарідні, яка 1-го разу з’єднала природні харчові компоненти та впевнилася в доцільності такового поєднання. Наші прадіди дивилися на продукти по сезону, і на ситність та вплив цієї страви на членів родини…Відтоді готували таку страву та научали приготуванню наступні покоління, не змінюючи оригінальний рецепт. Ось такі рецепти запропонують записати у Славну кулінарну книжку автентичних рецептів. Кожен гість фестивалю зможе залишити свій рецепт «Від Прарідні».

Усі дійства відбуватимуться під музику етно-гуртів, працюватиме виставка-ярмарок, проводимуться «грибні» та «ягідні» екскурсії. Також в рамках фестивалю відбудеться Міжнародний семінар обміну досвідом «Регіональні традиції кулінарної спадщини у співпраці з місцевими виробниками, ресторанами готелями та садибами зеленоватого туризму та агро-еко туризму».

«Смачний спас» створений задля розвитку і збереження кулінарної спадщини України, зокрема, культури автентичних продуктів харчування Карпатського регіону, як складової пропагування та сприяння розвитку сільського туризму, органічного землеробства та природних основ харчування, ефективного використання природно-рекреаційного потенціалу етнічних традицій та ремесел.

Комментарии закрыты.