02.09.2014. | Автор:

„Славське-рок” запрошує у Карпати„Славське-рок” запрошує у Карпати

З липня по 2 серпня у курортному містечку Славсько Львівської області пройде третій міжнародний фестиваль «Славське-рок». На фестивалі працюватиме дві сцени — денна та вечірня. Заплановані виступи таких гуртів: Коло Хмар (Київ), Мартові (Вінниця), Screampiece (Латвія), Voanerges (Київ), N.R.M. (Білорусь), Апріорі (Кам`янець-Подільський), ХУ4(Львів), F*lovers(Київ), Очеретяний Кіт (Вінниця), Біла Вежа (Київ), Animals` session (Київ), Direc-T (Туреччина), Mamasweed (Німеччина), Плач Єремії (Львів-Київ), В.О.Д.А. (Луцьк), Гапочка (Київ), Smoooga (Київ), Транс-Формер (Полтава), Dalai Lama(Львів), Маxima (Київ), Пан Пупець (Івано-Франківськ), Officer I`am High (Німеччина), Czerwone Gitary (Польща)
В рамках фестивалю «Славське-рок » проходитиме -денний Міжнародний Керамічний Симпозіразум під назвою «Біле Дерево», в якому візьмуть участь митці з України, Польщі, Литви та Естонії, а також усі бажаючі. Тема пленеру — Дерево Життя — знак рідний для багатьох культур і надзвичайно цікавий для різноманітних інтерпретацій.
Реєстрація на фестивалі коштуватиме 75 грн на 3 дні (студентам грн). Реєстраційний браслет дозволяє отримати промо-диск фестивалю з учасниками концерту на головній сцені цього року та буклет фестивалю, а також ставити намети у наметовому містечку, відвідувати усі фестивальні входи. На території фестивалю, як і в попередні роки, діятиме кемпінг вело-клубу «Партизан», де можна буде арендувати намет із ліжником з бавовняною вкладкою, килимок. Вартість 1 місця в 2-3-4-місному наметі складає: за добу (ніч) — грн, за дві доби (дві ночі) — грн. Для поселення необхідно пред’явити паспорт. Також «Партизан» буде організовувати велосипедні прогулянки по Карпатам.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.