25.03.2014. | Автор:

«Славське Рок» святкує п’ятиріччя«Славське Рок» святкує п’ятиріччя

— липня у містечку Славське Львівської області проходитиме п’ятий, ювілейний, Міжнародний фестиваль «Славське Рок».

Музична програма цьогорічного заходу буде представлена двома сценами — Денною та Вечірньою. Попередньо свою участь на Вечірній (головній) сцені «Славське Рок» підтвердили гурти: «Тартак» (Україна), «Піккардійська Терція» (Україна), «Sztywny Pal Azji» (Польща), «Los Colorados» (Україна), «ДримбаДаДзиґа» (Україна), «Jack O’Lentern» (Україна), «WashingTones» (Україна).

Для виступу на Денній сцені «Славське рок» надійшло 5 заявок від молодих українських і закордонних гуртів. За допомогою компетентного журі та голосування організатори обрали дев’ять команд: «Тринадцять», SWEETLO, «Медовий полин», «АКК», «Ренесанс», «Minamorali» (ех-Dоріан Грей), «Vivienne Mort», «Dumb Surgeon», «Орган!к». Ще один, -й гурт, оберуть прихильники «Славське рок» на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та ВКонтакте шляхом голосування.

Традиційно, «Славське Рок» піклується про чистоту навколишнього середовища і, зокрема, Карпатських гір. Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для щорічної екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а создатель найцікавішої з их поїде на «Славське Рок» в якості керівника усієї екологічної програми.
Вперше фестиваль відбувся у курортному містечку Славське у році. На його сцені вже виступили майже 80 гуртів, серед яких команди з Польщі, Німеччини, Латвії, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії та найкращі українські рок-гурти; також багато молодих вітчизняних команд, для яких фестиваль став кроком у майбутнє. За роки існування фестивалю «Славське рок» відвідали більше тис. людей, серед яких були закордонні діячі культури, українські режисери, продюсери, кінематографісти, живописцы, письменники.

Креативна ідея фестивалю полягає в об’єднанні интенсивної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом «Я люблю Карпати». За програмою фестивалю можна слідкувати на http://slavskerock.in.ua/.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.