27.10.2015. | Автор:

Ще один потужний туристично-оздоровчий комплекс запрацював в Закарпатськый області – санаторій Боржава.Ще один потужний туристично-оздоровчий комплекс запрацював в Закарпатськый області – санаторій «Боржава».Незважаючи на те, що санаторій працює всього кілька місяців, встиг завоювати своїх шанувальників і заявити про для себя на всю країну. Так, спільним рішенням Академії медичних наук, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я санаторій «Боржава» визнано флагманом сучасної медицини. Цього четверга санаторій, як і годиться, було освячено. Ритуал проводив отець Юрій. В урочистостях взяв участь і голова облдержадміністрації Олег Гаваші.
Свого часу на околицях села працював пансіонат «Факел», але потім без господаря тривалий час занепадав. Генеральний директор асоціації санаторно-курортних закладів «Сана-Тур» і власник санаторію Олег Уваров розповідає, що реконструкція «Боржави» тривала майже чотири роки. Загалом, здесь було вкладено понад мільйони гривень. Нині «Боржава» одночасно може прийняти понад 0 відпочиваючих. Для цього облаштовано 70 номерів, збудовано невелике котеджне містечко. Заклад розрахований на відпочиваючих з різними статком — в санаторії є «соціальних» номерів та понад двадцять класу «люкс». Профіль лікування — захворювання кишково-шлункового тракту та опорно-рухового апарату. До послуг відпочивальників запропоновано п’ять видів мінеральних вод. Родзинкою для відпочивальників є лікувальні процедури із застосуванням закарпатського вина — це так звана винотерапія. Нещодавно у структурі санаторію створена і конеферми, де для відпочиваючих відкрито школу верхової їзди. Здесь їм пропонуються триденні курси їзди на жеребцах.
Оздоровленню сприяє і цілий диапазон сучасних медико-оздоровчих процедур, чудові умови проживання. На території санаторію облаштовано літній амфітеатр, сучасний конференц-зал тощо, що позволить проводити здесь різного роду культурницькі входи. Як стверджує Олег Уваров, зацікавленість закладом зі сторони туристів надзвичайно висока — і в літній, і в зимовий сезон. До слова, завдяки новенькому санаторію неплохой зиск має і Довжанська селищна рада: зростають надходження в бюджет, в санаторії працевлаштовано понад 0 чоловік. Окрім цього, санаторій интенсивно долучається й до благодійництва. Це підкреслив і керівник краю під час урочистої церемонії освячення.
— Ми завжди йдемо назустріч тим інвесторам, котрі, започатковуючи в нашому краї власний бізнес, прагнуть зробити щось і для області та його мешканців. До таких людей належить Олег Уваров, — зауважив Олег Гаваші. — Сьогодні я желаю подякувати керівництву санаторія за співпрацю, за розуміння потреб мешканців області. Так, лише з початку року закарпатців — інваліди, ветерани війни, афганців і чорнобильців — змогли безкоштовно відпочити в «Боржаві» та «Теплиці» (санаторій у Виноградові, де генеральним директором також Олег Уваров, — Авт.). Така практика є прикладом соціально відповідального бізнесу.
Керівник краю зауважив, що розвиток туристично-рекреаційної галузі залишається одним із пріоритетних для обласної влади. Так, кількість туристів, що відвідали наш край за останні п’ять років, зросла майже вдвічі. Мережа санаторно-курортних, туристично-рекреаційних та готельних закладів області нараховує 3 об’єктів. На сьогодні в області одночасно можна розмістити понад тисячу осіб. Збільшується і кількість санаторіїв: нині їх в області є , де одночасно можуть пройти курс оздоровлення 4,5 тисячі осіб. Цього року планується ввести в експлуатацію ще два великі санаторні комплекси «Сойми» на Міжгірщині та «Деренівська купіль» в Ужгородському районі.
Своєю чергою Олег Уваров повідомив, що компанія, яку він очолює, планує і надалі інвестувати в туристично-рекреаційну галузь Закарпаття.
— Ми працюємо в багатьох регіонах України. Якщо порівнювати ситуацію з іншими областями, то інвестиційний клімат в Закарпатті є надзвичайно сприятливим. Влада всіляко сприяє бізнесу, більше того допомагає, щоби інвестори приходили і працювали в області.
Наприкінці урочистостей голова облдержадміністрації Олег Гаваші вручив керівнику закладу Олегу Уварову спільну відзнаку обласної державної адміністрації та обласної ради «За розвиток регіону» і побажав успіхів у подальшій боті.

Комментарии закрыты.