25.03.2014. | Автор:

Сакура та вино це ЗакарпаттяСакура та вино це ЗакарпаттяУ цьому році усі туристи та гості Закарпаття у середині квітня, матимуть нагоду помилуватись цвітінням сакур в Ужгороді, та відвідати чудовий фестиваль вина, у виноробному Сберегалівському краї.
Фестиваль вина, є традиційним, тому по плану, весною, славні винороби Закарпаття прагнуть продемонструвати любителям якісного продукту виноробства свої кращі напої. Звичайно під відповідну закуску. Сберегалівський фестиваль вина, буде поєднано з цілим рядом подій, які дозволять протягом 2 днів з задоволенням провести час у м. Берегові.
За інформацією «Турінформ Закарпаття» у середині квітня, цвітіння сакури Ужгороді та фестиваль вина у Берегові будуть найбільш популярними подіями, та варті уваги гостей. Через це, в Ужгороді вирішили провести цілеспрямовану акцію, з популяризації культури вирощування сакур. В цей період в Ужгороді під час фестивалю «Сакура фест» планують висадити нову алею цих милих дерев.
Історія ужгородських сакур прогуляться з періоду входження Закарпаття до Чехословаччини, з по рік, в цей час чеська влада интенсивно вкладала кошти у розбудову мікрорайону Галаго (нині центр Ужгорода по правий бік річки Уж). В той час, цей мікрорайон був болотистою місцевістю, мав особливий мікроклімат, який не сприяв багатьом рослинам, тому здесь вирішили висаджувати японські вишні (сакури), це і підтвердили у той час науковці та дослідники ботаніки. У краї навіть виникла модна традиція: дарувати саджанці дерев приїжджим. Щоправда, самі ужгородці досить ревниво ставляться до цього.
Сакури ростуть лише на Закарпатті, в Японії та кількох штатах Америки. Вулиці обласного центру, Мукачева та подекуди Виноградова й Берегового потопають у п’янких пахощах розкішного сакурового цвіту.
Загалом у обласному центрі їх понад 00 дерев. Минулого року, під час фестивалю «Сакура фест» було посаджено близько стоні нових саджанців, які уже у майбутньому будуть милувати ужгородців та гостей мі0 своє весняною красою.
Доїхати в Ужгород: автобусом з напряму Київ — Львів — Ужгород
літаком з Києва
автомобілем траса Київ — Чоп — Будапешт

«Турінформ Закарпаття»

Комментарии закрыты.