25.03.2014. | Автор:

Prime Yalta Rally відбудеться на початку червняPrime Yalta Rally відбудеться на початку червня

Наступного року найвідоміша автогонка в Україні Prime Yalta Rally відбудеться 2-4 червня. Міжнародна Автомобільна Федерація (F d ration Internationale de l’Automobile — FIA) включила Prime Yalta Rally до списку змагань Кубку світу з авторалі у році. Про це було оголошено у Монако грудня року на Урочистій церемонії нагородження переможців міжнародних змагань автоспортивного сезону . Наймасштабніша подія автомобільного спорту України відтепер стане частиною всесвітньої ралійної серії Intercontinental Rally Challenge (IRC).

На право проведення етапу крім України претендували Іспанія, Італія і Туреччина. Євген Червоненко, президент Автомобільної Федерації України, вважає, що проведення змагань такового рівня буде своєрідною генеральною репетицією перед Євро . «2 червня уся країна переконається в наших силах», — запевнив Червоненко.

Перегони траслюватимуть на телевізійному каналі Eurosport. За словами Червоненка, вже існують домовленості про 6,5 годин ефіру. Для трасляції задіють три гвинтокрила, ще два будуть забезпечувати безпеку автораллі.

За прогнозами Міністерства курортів та туризму Криму, на час змагань на півострів завітає близько 0 тис. туристів. «Раніше на Prime Yalta Rally приїздило близько 90 тис. туристів, — зазначив Олесандр Лієв, Міністр курортів та туризму АР. — Це подія, яка піднімає наш імідж, дозволяє продовжити курортний сезон».

Офіційним готелем змагань стане отель «Ялта». VIP-гостей поселять на віллі «Єлена».

Комментарии закрыты.