13.12.2014. | Автор:

Презентовано оковівник Львовом від німецької журнальчикістки Бріґітте ШульцеПрезентовано оковівник Львовом від німецької журнальчикістки Бріґітте Шульце травня у Києві в приміщенні прес-центру «Україна-» представили оковівник Львовом авторства німецької журнальчикістки Бріґітте Шульце. Книжка під назвою «Львів — просто чарівний. Скуштуйте!» відрізняється від багатьох подібних — вона написана іноземцем для іноземців.

Бріґітте Шульце переконана, «за допомогою цієї книги тисячі вболівальників Європи можуть вже сразу підготуватися до поїздки. Проте цей погляд збоку може бути корисним і для мешканців України та Львова», — повідомили ZAXID.NET в Інформаційному центрі «Україна-».

У книзі — 2 сторінки і близько 0 кольорових фотографій. Авторці вдалося показати мі0 під час подорожі львівськими кнайпами, ресторанами та кафе.

На думку Бріґітте Шульце, «Львів розташований лише на відстані 80 км від польського кордону — він в Україні і водночас у Європі. Здесь світське та духовне, історія та гумор поєднуються у незрівнянному симбіозі. Різнобарвний Львів вміє насолоджуватися і розважатися, але водночас сповнений глибокого змісту і цікавої історії. Влітку площа Ринок перетворюється на сцену, на якій танцюють, співають і куштують різноманітні напої».

У оковівнику є карти з позначеними маршрутами, які допоможуть просто знайти потрібні об’єкти в місті, і в його околицях. Книжка також містить численні поради щодо можливостей рекреації, житла, нагод для відвідин мі0 тощо. Адреси та номери телефонів задля наочності — у вставках жовтого кольору. Невеликий німецько-український розмовник та детальна інформація про численні кафе підсилюють враження про нрав Львова.

Довідка:

Бріґітта Шульце має понад -річний досвід роботи в Україні — кореспондента німецьких ЗМІ (Франкфуртер Альґемайне Цайтунґ, Дойчландфунк, радіостанції ARD, журнали тощо) та радника українських організацій в галузі мас-медіа та культури. У 00- рр працювала консультантом Центру міжнародної міграції та розвитку, ініціювала створення у Києві «Академії української преси», організації з підвищення кваліфікації українських журнальчикістів і прес-секретарів. Протягом — років надавала в Одесі дорадчу підтримку міській адміністрації, Оперному театру та Обласній державній адміністрації у таких галузях, як культура, туризм і формування положительного іміджу.

У р. написала перший оковівник « Запрошення в Одесу». У році побачила світ книжка «Україні — як я її люблю. Подорожуйте зі мною!».

Комментарии закрыты.