19.06.2014. | Автор:

«ОКешкін ДЖАЗ» у Києві«ОКешкін ДЖАЗ» у Києві
1 — 2 червня року у Києві на Естраді Міського саду на території Маріїнського парку відбудеться четвертий Міжнародний дитячий джазовий фестиваль «ОКешкін ДЖАЗ».
Протягом двох фестивальних днів перед столичною публікою виступлять юні музиканти: як солісти, так і повноцінні дитячі джазові колективи. Разом з дітьми буде працювати стейдж-бенд, що складається з професійних музикантів, яким керує відома джазова піаністка і преподаватель Наталія Лебедєва. Юні джазмени отримають відмінну можливість не тільки показати, що вони вже вміють, а й повчитися у старших колег.
За традицією на фестивалі виступить спеціальний гість — справжня зірка української музики, ім’я якої буде повідомлене згодом. Ведучим фестивалю «ОКешкін Джаз», як і в попередні роки, буде його арт-директор Олексій Коган. Організаторами фестивалю виступають Дім освіти і культури «Майстер Клас» і продюсерський центр Jazz in Kiev. Приурочений до Денька захисту дітей, цього року фестиваль відбудеться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Початок концертів — :00.
Вхід вільний.

Комментарии закрыты.