10.07.2014. | Автор:

Новий рік і Різдво в Чинадієвськом замку ніхто не відмінявНовий рік і Різдво в Чинадієвськом замку ніхто не відмінявУ нинішньому році, окрім виборів і що традиційно загострюються в холодну пору року газових заморочек, додалася ще одна «зимова» порухи — епідемія грипу. Врачи, політики (навіть ті, хто не має до медицини ніякого відношення), журнальчикісти — всі як один говорили: ознаки епідемії в наявності, і не тільки в наший країні. Одні з перших, кого забезпечили марлевими пов’язками, — митники і працівники аеропортів. Українців закликали відмовитися від поїздок за кордон.
Сьогодні паніка і пристрасті стихли, але про кількість жертв епідемії нас інформують щодня. А тим часом, до настання Нового року залишився менше місяця — самого часу задуматися про зимовий відпочинок. Сміло їхати за межу, не боячись заразитися, або перечекати очікуваний «другий сплеск»? «Портмоне» дізналася у експертів, як вони планують провести новорічні канікули і чи не помінялися їх плани у зв’язку з епідемією грипу?

«У нашому регіоні епідемії як такий не було, але паніка, посіяна в країні, безумовно, вплинула на боту не найпозитивнішим чином. У передноворічний період я готувалася до приїзду групи зарубіжних туристів з Німеччини і Словаччини.
У зв’язку з грипозною панікою довелося все перенести на пізніші терміни. Туристи аргументували це так — ми не здогадуємося, що придумає ваш уряд в передноворічний період. Для нас величавым ризиком є перебування у вашій країні в такий складний період. Ми приїдемо тоді, если все заспокоїться».
Наші туристи теж стурбовані ситуацією, що склалася. Доводиться підробляти психологом, відповідаючи на телефонні дзвінки і переконуючи сприймати події, що об’єктивно відбуваються.
Щоб уникнути відтоку туристів на новорічні і різдвяні свята, ми розробили спеціальну програму з ексклюзивними елементами святкування, — гласить Світлана Шопф, власниця арт-усадьбы «Золота рибка», що в Синяцкой долині:
Всі святкові входи проходитимуть в Чинадієвськом замку, програма буде стилізована під середньовіччя. Також проводитимуться дні авторського кіно і авторської музики. Програма буде яскравою і насиченою. Мені здається, що навіть грип не способен буде вплинути на вирішення туристів провести новорічні свята і Різдво в атмосфері, що зачаровує, известного замку Чинадієвського, занурившись в чарівний світ середньовіччя».

Комментарии закрыты.