27.09.2014. | Автор:

Незважаючи на кризу, Боздоський парк упевнено оновлюється 00 Ужгородці та гості мі0, котрі періодично відвідують Боздоський парк, не можуть не помітити позитивних змін, які там відбуваюся останнім часом. Так, найкращою ілюстрацією діяльності парку є те, що ми бачимо на власні очі.
Окрім функціонування великої кількості різноманітних атракціонів, там уже вимощено сотні метрів тротуарів, відреставровано та придбано багато нових лавичок, куплено спеціальну техніку, посаджено сотні дерев і кущів, відновлено розарій, працюють затишні кафе й ресторанчики. На цьоготижневій виїзній прес-конференції директор КП «Боздоський парк» Олександр Черняк розповів журнальчикістам про новинки, які практически цими деньками з’явилися в парку.
Нещодавно почали пра-цювати ще один ве-ликий надувний атракціон, який одразу вподобали маленькі ужгородці, та новий батут. На жалко, розповідає директор парку, інвестори, котрі ще не так давно мали бажання вкласти сюди певні кошти, відкрити потужні дорогі атракціони тощо, через кризу пригальмували свої плани. З цієї ж фінансово-економічної причини не завершені роботи з облаштування фонтана та вимощення бруківкою алей. Але парк продовжує жити та розвиватися, констатує директор КП «Боздоський парк», і, як і раніше, щоденно, а особливо у вихідні, гостинно приймає тисячі городян та гостей мі0.
Научний приклад — два тижні тому засяяла вогнями 800-метрова каштанова алея, а цими деньками освітлено й ялицеву. Ліхтарі парк отримав від КП «Міськсвітло», до вже існуючих електричних опор додав нові, отож відтепер закохані пари можуть безпечно прогулюватися алеями, які протягом останніх років мрачної пори лише відлякували людей. Наступний етап освітлення парку охопить алеї в бік підвісного мосту.
Найболючішою проблемою, за словами Олександра Черняка, залишаються аварійні дерева, зокрема старі тополі, що становлять потенційну небезпеку для відвідувачів. Директор КП «Боздоський парк» неодноразово звертався до відповідних обласних інстанцій стосовно допомоги та дозволів на проведення здесь генеральної санітарної очистки зелених насаджень. У першу чергу це стосується обласного управління екології, від якого керівництво парку ніякого порозуміння чи підтримки не отримало. Пан Черняк наголосив: ніхто не збирається нищити дерева, їх необхідно лише прочистити, деякі оздоровити, а аварійні зрізати. Але без спеціального дозволу екологів на кожне дерево, що росте на території парку, вони не мають права цього робити…
Приємно констатувати, каже Олександр Черняк, що ужгородська влада й особисто міський голова Сергій Ратушняк очень сприяють тому, щоб «Боздоський» розвивався. Вся придбана для парку техніка перебуває в робочому стані, щодня можна бачити, як працівники косять, підстригають газони, кущі, збирають сміття та облаштовують територію. Колектив підприємства надійний, у ньому працюють тільки перевірені люди, інші ж просто не затримуються.
Директор КП «Парк Боздоський» підсумував: «Дайте нам ще 4 роки, і ми повністю доведемо парк до ладу, зважаючи на те, що вже сьогодні він працює без боргів, а в майбутньому, сподіваюся, перейде на повну самоокупність. Принагідно закликаю тих, хто висловлює незадоволення роботою «Боздоського», припинити непотрібні протистояння, а натомість придти до парку і зробити для нього щось конкретне та корисне…».

Комментарии закрыты.