14.02.2015. | Автор:

На Полтавщині пройде Сорочинський ярмарокНа Полтавщині пройде Сорочинський ярмарок

З по серпня року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Цьогорічна подія буде проходити під знаком святкування 0-річчя від денька народження М.В. Гоголя.

У культурно-мистецькій програмі братимуть участь не лише професійні виконавці, але й понад самодіяльних колективів (в тому числі — дитячих) з усіх областей України та інших країн. Вони демонструватимуть своє мистецтво в рамках Фестивалю народної творчості на Сорочинському ярмарку. Порадують численних гостей і учасників ярмарку і вечірні концерти. серпня виступатиме Кузьма «Скрябін», серпня яскраве свято «Ярмаркових вечорниць» подарує Михайло Поплавський і його команда, серпня співатиме переможниця Євробачення Руслана, а серпня, під час урочистого закриття ярмарку, о годині, гурт «ТІК».

Очікується, що цьогорічний ярморок відвідають численні делегації з різних країн світу. Безпосередньо на ярмарку свої експозиції розміщують Грузія, Азербайджан, Угорщина, Узбекистан. Поціновувачі узкого смаку зможуть покуштувати та придбати грузинські, азербайджанські вина та коньяки, незрівнянне угорське токайське, різноманітні східні прянощі та солодощі, посмакувати кухню людів світу .

На ярмарку можна буде придбати все, що душа забажає: від високоякісних продуктів харчування, одягу, взуття, прикрас, продуктів побутової хімії і першої необхідності до складної побутової та навіть важкої техніки. Як завжди порадують вироби народних майстрів, що представлятимуть всі, без винятку, галузі декоративно-прикладного мистецтва.

Офіційним спонсором Національного Сорочинського ярмарку — є компанія «Оболонь».

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.