22.10.2014. | Автор:

На цвітіння сакури в Ужгороді традиційно очікують велику кількість туристівНа цвітіння сакури в Ужгороді традиційно очікують велику кількість туристівФахівцями кафедри туризму за підтримки систем «Турінформ Закарпаття» розробляється маркетингова програма та стратегія просунення туристичних можливостей (продукти та послуги) підприємств індустрії туризму регіону за межами краю.
Як повідомив «Турінформ Закарпаття» зав.кафедри туризму Федір Шандор, цієї весни традиційно привабливими для туристів будуть період цвітіння долини нарцисів, та сакур у місті Ужгороді.З цією метою, ми розробляємо спеціалізовані програми «Сакура «, святкування, фестивалі у різних зонах, щоб здійснити перерозподіл туристичних потоків у зоні Хустського, Мукачівського, Ужгородського районів, та звичайно транзитних колдуністралей.
Як повідомив керівник «Турінформ Закарпаття» Олександр Коваль, же сьогодні розробляється окрема програма травневих святкувань у м. Ужгороді. Ми запрошуємо туристичні агенства України до співпраці, адже, від ефектиної координації дій залежить всебічний розвиток системи обміну інформації та обєктів індустрії туризму. Адреса для контактів: office@tourinform.org.ua
Наша мета, зробити травневі свята в Ужгороді щорічним активним іміджевим брендом . Від чого виграє туризм не лише в Ужгороді а й на Закарпатті.
На початку березня року, Регіональний туристично-інформаційномуий центр Закарпаття, на основі квартального дослідження туристичного ринку області, презентує вподобання та очікування туристів, і ця інформація значно допоможе краще спланувати події, та формат надання послуг.

Комментарии закрыты.