12.12.2014. | Автор:

Міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва»Міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва»

8 жовтня року на території «Парку Київська Русь», Центру культури та історії Древньої Русі, пройде яскравий захід цієї фестивальної осені — Міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва», що традиційно збирає безліч учасників і глядачів.
У ході яскравого і видовищного дійства проходитиме змагання найкращих лучників, які майстерство володіння зброєю прирівнюють до мистецтва. Досвідченні лучники та члени клубів історичної реконструкції будуть боротися за звання найвлучнішого у ході змагань зі стрільби з розвороту, на швидкість, двома стрілами, по 2D силуетам та інші.
Глядачі матимуть змогу побачити на власні очі монгольські, англійські та давньоруські луки, відтворені з історичною достовірністю, а також випробувати їх власноруч.

Традиційно гостей «Парку» радо зустрінуть скоморохи, дружинники, Нестор Літописець, князь Володимир та інші персонажі Стародавнього Києва. Після урочистого параду лучників, вдягнених у середньовічні костюми, розпорядник турніру віддасть команду до початку змагань.

Крім того, відвідувачі зможуть поїздити верхи на жеребцах чи поні, скуштувати страв слов’янської кухні, потрапити на ярмарок народних ремісників й придбати сувеніри, взяти майстер-класи у лучників, гончарів та ковалів і, звичайно, прогулятися валами Київського Дитинця.

ФОТОЗВІТ

Комментарии закрыты.