25.03.2014. | Автор:

липня Віктор Ющенко очолить масове сходження на ГоверлуМенш як за два тижні (в суботу, липня) відбудеться традиційне щорічне сходження на найвищу верхушку українських Карпат за участю Президента Віктора Ющенка, присвячене річниці ухвалення Декларації про суверенітет України.
Менш як за два тижні (в суботу, липня) відбудеться традиційне щорічне сходження на найвищу верхушку українських Карпат за участю Президента Віктора Ющенка, присвячене річниці ухвалення Декларації про суверенітет України.
Очікується, що нинішнє сходження буде не менш велелюдним, ніж у попередні роки. Подолати непростий шлях на маківку Говерли разом із Віктором Ющенком зголосилися представники низки патріотично налаштованих політичних сил. Активним учасником цьогорічного схо¬дження виступила політична партія «Наша Україна».
Щоправда, наразі сценарій запланованих на липня заходів доопрацьовують. Деталі походу будуть оприлюднені вже найближчим часом, обіцяють у «НУ». Відомо лише, що на Говерлу запросять представників обласних осередків партії. Передбачається також участь у підйомі керівництва «Нашої України». До сходження приєдналися також місцеві осередки патріотичних сил Прикарпаття, Львівщини, Закарпаття тощо. Водночас в окремих партіях вирішують, чи їхнім лідерам слід приєднатися до походу.
Водночас далековато не всі політичні організації, які позиціонують для себя як українські патріотичні сили, долучились до знакічного «єднання на Говерлі». Зокрема ВО «Свобода» в ці ж дні ( та липня) вшанує пам’ять курсантів старшинської школи УПА «Олені» та крайового провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (псевдо «Роберт»), загиблих у році від рук енкаведистів. Відбудеться також патріотична акція «Яворина — «.

Комментарии закрыты.