15.09.2015. | Автор:

Фестиваль „Трипільське коло . Земля”

4-5 липня у місті Ржищев Київської області відбудеться Другий міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло . Земля». Перший фестиваль був присвячений іншій природній стихії — воді. У Ржищеві є парк Трипільської культури, де встановлені копії предметів побуту часів Трипілля. Саме здесь і будуть відбуватися основні входи еко-акції. На відміну від інших подібних заходів під відкритим небом територія фестивалю проголошується вільною від вживання алкоголю, тютюнопаління та наркотиків. Тобто на території Трипільського кола не будуть продавати алкоголь, а охорона перед входом буде перевіряти відвідувачів на наяність пляшок з алкогольними напоями. Програма фестивалю різноманітна і включає внутри себя культурно-пізнавальні входи, спортивні змагання, денні та вечірні концерти.

Щоб побачити усі дійства Другого міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло . Земля» і взяти участь у численних майданчиках фестивалю, гостям слід зареєструватися у спеціальних пт, які знаходитимуться біля входу на територію фестивалю. Кожен зареєстрований учасник «Трипільського кола» отримує: реєстраційний браслет, який надає право на вільне і безкоштовне відвідування заходів, що проводитимуться на території фестивалю (крім окремо зазначених спеціальних заходів); програмку з планом місцевості та детальним розміщенням усіх фестивальних майданчиків; безкоштовне місце для власного намету у наметовому містечку (за наявності вільних місць). Важливо те, що наявність реєстраційного браслету на руці відвідувача підтверджує його згоду з безалкогольними, безтютюновими, безнаркотичними умовами перебування на території фестивалю. До порушників даного порядку будуть вжиті входи.
Вартість реєстрації для дорослих складає: грн (4 липня), грн (5 липня) 75 грн (за 2 дні), для дітей від 5 до років: грн (4 липня), грн (5 липня) і (за 2 дні). Для пільгових категорій (інваліди, учасники війни, військовослужбовці, студенти та інші): грн (4 липня), грн (5 липня), грн (за 2 дні). На знижку в грн можуть розраховувати усі, хто захопить з собою барабан (джембе,дарбуку,тамтам).
Програма фестивалю «Трипільське коло. Земля. »

Культурно-пізнавальні програми:
— Фестивальна толока — будівництво трипільського житла, обробка кременю, збір пшениці, облаштування джерела
— Гончарське містечко — ліплення горщиків, трипільських людиноподібних (антропоморфних) фігурок з зерном — знак продовження роду, нанесення трипільського орнаменту
— Ліплення з глини величавых символів-символів води, землі, повітря та вогню
— «Спілкування» зі свійськими тваринами яких, за історичними відомостями, знали трипільці (скотина, кінь, коза, свиня, собака)
— Показ науково-популярних фільмів
— Школи народних танців (танці по колу)
— «Територія дитинства» — майданчик для дітей
— Презентація музеїв та заповідників пов’язаних з трипільською культурою
— Виставка виробів майстрів, що працюють у трипільському стилі
— Семінари, лекції та бесіди науковців по Трипільській культурі
Спортивно-розважальні входи:
— Командні змагання «Трипільські ігри»
— Показові виступи зі спортивного туризму
— Навісні переправи через яри
— Підйом на скалодромі
— Етно-атракціони
— Трипілля-квест
Мистецькі програми:
— Вечірні концерти гуртів що працюють у стилі фолк-рок та world music
— Денна програма — виступи фольклорних колективів, кобзарів, бардів.
— Барабанний — ритмо-бум
— Театральні покази
— Майстер класи з різних видів народно-ужиткового мистецтва
— Містерія — Свято Івана-Купала
— Ленд-арт
— Показ етномоди

Комментарии закрыты.