17.07.2014. | Автор:

Два дні й дві ночі нової музики в Одесі«Два дні й дві ночі нової музики» в Одесі

З по квітня в Одесі пройде щорічний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики». Це однин з найбільших та найінформаційніших фестивалів Нової музики в Україні, який наголошує на театралізації перформансів в комбінації з візуальними, мультимедійними, відео- та кіноакціями. Особливість фестивалю становить -ми годинна нон-стоп дія (точніше дві -ти часові сесії). Музичні перформанси театралізуються в поєднанні з візуальними арт-акціями, звуковими, відео, кіно та мультимедійними інсталяціями. Новітні методи діяльності спиратися на неординарні ситуації для публіки. Фестиваль сприяє усіх напрямках авангарду, сучасних і пост-сучасної музики, у тому числі живої електроніки, на магнітній стрічці та/або компьютер’ютерної музики.

Унікальність цієї мистецької акції полягає в тому, що він моделюється за логікою композиторського мислення та відповідно до авторської концепції як -годинна подія, де органічно сполучаються різноманітні види мистецтв. Це — свого роду безперервна музична вистава, підчас якої створюється ґрандіозна композиція-перформанс із особливою атмосферою, в якій беруть участь як глядачі, так і виконавці.

Концепція Фестивалю залишається тією ж самою: велика міжнародна подія з Нової музики за участю музикантів, композиторів, музикознавців та менеджерів культури з усього світу. Метою є поєднання Нової музики з новою фестивальною формою, демонстрація українському глядачеві нових напрямків Нового мистецтва, сприяння інтеграції Української музики до світової культури. Мета полягає в тому, щоб об’єднати нову музику з новою формою фестивалю, щоб продемонструвати нові тенденції нової музики українському слухачеві (близько 00-00 глядачів), щоб сприяти інтеграції української музики до всесвітньої музичної культури.
Особливістю цьогорічного фестивалю є широке використання театральних форм та жанрів, акцент — на перкусійній музиці.

Участь у -му Міжнародному фестивалі сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» візьмуть такі виконавці: Р. Бліскевічус (Литва) акордеон, Чордос квартет (Литва), Ж. Дзілак (Польща/Чехія) скрипка, ансамбль zurich fur Neue Musik (Чехія), ансамбль Senza Sforzando (Україна), ансамбль ударних інструментів Лугано (Швейцарія), Любек ансамбль ударних інструментів (Німеччина), Муніципальні інструментальний квартет духових музичного театру (Україна), тріо Gongeego (Швеція), тріо бандуристок «Мальви» (Україна), ансамбль ударних інструментів Університету музики Фрайбурга (Німеччина), ансамбль ударних інструментів Одеської національної академії музики (Україна), М. Ріфер (Німеччина) перкусії , А. Савіцька (Україна /Чехія) скрипка, Катаріна Шрьотер (Німеччина) флейта, Камерний оркестр Одеської обласної філармонії (Україна), Ф. Влаші (Албанія/Іспанія) скрипка, Ю. Константінеску (Румунія) сопрано, Т. Рой (Україна) флейта, І. Шаврук (Україна) диригент, Б. Вульф (Німеччина) диригент та інші.

Фестиваль відбуватиметься у приміщенні Одеської обласної філармонії по вулиці Буніна, . Ціна вхідних квитків — грн.

Комментарии закрыты.