08.03.2015. | Автор:

Цьогорічні Шешори триватимуть тиждень і називатимуться АртПолеЦьогорічні Шешори триватимуть тиждень і називатимуться АртПоле

Міжнародний фестиваль «АртПоле», який раніше називався Шешори Подільські цього року триватиме протягом тижня. Традиційно захід розпочне свою боту на свято Петра і Павла — липня, а закриття пройде липня. Місце проведення 1-го з найвідоміших open air фестивалів в Україні залишається незмінним — село Воробіївка Немирівського району Вінницької області. Музичні концерти відбудуться в останні два дні роботи фестивалю — — липня. На великій сцені виступатимуть відомі українські гурти «Перкалаба», «Пропала Грамота» і «Татош Банда», а також закордонні колективи: Ghymes (Угорщина), DJ Click Live Band (Франція-Великобританія-Румунія), Вооt (Швеція), «Оркестр св. Миколая» (Польща), Telamure (Франція-Італія), «Пакава Ить» (Росія) та «НагУаль» (Білорусь). Окрема денна сцена — липня буде присвячена подільській автентиці.
В перші ж дні «АртПоле» являтиме собою велику мистецьку лабораторію просто неба. Основна тема — взаємодія митця і середовища, натхненна добудова світу тими, хто усвідомлює для себя водночас і частинками нашої спільної світосистеми, і неповторними создателями. Глина, папір, вода, пісок, вугілля, сир, нити, каміння, рослини, скрипи, шарудіння, плюхання, голоси птахів і музичних інструментів, промені сонця і нічних ліхтарів, люди навколо — в яку композицію їх зібрати, залежить від кожного. А зробити її твором допоможуть майстри: анімаційна майстерня студії «Новатор-фільм» (Україна, Київ), VJ-майстерня від групи CUBE (Україна, Івано-Франківськ), повстяна майстерня «Вовняна шафа» (Білорусь), майстерня з виготовлення масок з трави, соломи і кори від акторів чеського театру Lisen та багато інших. Найцікавіші проекти будуть представлені широкому загалу наприкінці фестивалю.

Також — липня на музичній сцені фестивалю будуть проект Френка Лондона Ark (США-Україна), Caci Vorba (Польща-Україна), «Порт Моне» (Білорусь), «Улица» (Росія), «Мартові», «Очерет Джем Фест» і Vexlarsky Orchestra (Україна). На театральній: «Будругана-Гагра» (Грузія), Lisen (Чехія), «Майстерня пісні», «Проти ночі» та «Загогуліни» (Україна).
Організаторами фестивалю є Агенція подій «АртПоле», Вінницька державна обласна адміністрація та громадська організація «Наше Поділля». Партнерами фестивалю виступають Польський інститут та Французький культурний центр, фестивалі «Миколайки Фолькові» (Польща) і Villes des Musiques du Monde (Франція). Подію традиційно підтримують потужні бренди, виробництва яких розташовані в регіоні, зокрема, польсько-українська компанія «Барлінек». Долучаються і нові партнери: так, якісне і швидке харчування цього року безпосереднім учасникам і всім гостям фестивалю забезпечуватиме виїзний намет ресторану-музею «Українське село». Комплексний обід в ньому коштуватиме в межах грн.

Щоб приймати учать у фестивалі протягом всіх днів його роботи необхідно зробити внесок 0 грн. Це дає можливість: перебувати в таборі протягом 7 днів (або менше — залежно від денька прибуття); отримати знижки на сувенірну продукцію фестивалю та диски його учасників; відвідувати театральну, анімаційну та віджей- майстерні; відвідувати екскурсії. Одноденна перепустка коштує грн.
На території фестивалю діятиме наметовий табір, облаштований біотуалетами, будуть підвозитися дрова та питна вод. Також на території фестивалю діятиме кемпінг «Партизан». Вартість 1 місця в 2-3-4-місному наметі (в неї заходить оренда спальника з бавовняною вкладкою, килимка і місця в наметі) складає: за добу (ніч) — грн, за дві доби — грн, три доби — грн, чотири — 70 грн, отдалі — по грн за добу.
На фестивалі працюватиме паркінг, вартість паркування — грн на добу або грн на весь тиждень фестивалю.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.