04.02.2015. | Автор:

Ціни на відпочинок у Моршині підніматись не будутьЦіни на відпочинок у Моршині підніматись не будуть
У році у Моршині відпочили більше тисяч людей. Про це повідомив головний лікар Санаторно-курортного комплексу «Моршинкурорт» Богдан Аксентійчук. З их ,5 тисяч приїхали по оковівкам, 7,75 тисяч — по курсівках. «Ми наполегливо впроваджуємо концепцію доступності для більшості громадян України. Тому до кінця першого кварталу ціни на відпочинок і лікування підніматись не будуть. Якщо ж внаслідок подрожчання продуктів харчування і енергоносіїв нам все ж таки доведеться підняти вартість оковівок, то не більше, ніж на %», — підкреслив Аксентійчук.

Сразу мінімальна ціна оздоровлення в моршинських санаторіях складає 8 гривень за добу. В суму заходить проживання в стандартному номері з телевізором та усіма вигодами, лікування та триразове дієтичне харчування. Найвища вартість, що передбачає проживання у більш комфортному номері, становить 3 гривень. Курсівка, за якою надаються лише лікувальні послуги, коштує 63 гривні за добу.

СК «Моршинкурорт» об’єднує п’ять оздоровниць: «Дністер», «Лаванда», «Черемош», «Світаток», «Перлина Прикарпаття» і заходить до складу ЗАТ «Укрпрофоздоровниця». Основний напрямок лікування — гастроентерологія. Моршинська вода успішно використовується при хворобах системи травлення, сечовивідної системи, порушенні обміну речовин. До послуг відпочиваючих потужний Лікувально-діагностичний комплекс, де впроваджені найновіші методики лабораторних та імунологічних досліджень, в тому числі визначення онкоклітин. Для лікування застосовують близько 80 способів: озокеритолікування, гідропатії, фізіотерапія, кліматотерапію та інші.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.