04.09.2014. | Автор:

Акція Вдячне ПрикарпаттяАкція «Вдячне Прикарпаття»Шановні власники туристичних організацій, закладів проживання, готелів, приватних садиб, туристичних баз Івано-Франківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у акції «Вдячне Прикарпаття».

Після того, як наша область постраждала від цьогорічної повені, майже усі регіони держави підставили своє плече задля подолання наслідків стихії. На благодійні рахунки постійно надходять кошти, а до області прибувають все нові і нові вантажівки з гуманітарною допомогою. На території районів та міст обласного значення, автошляхах та залізницях працюють рятувальники з усіх областей України і щодня метр за метром допомагають відбудовувати втрачені комунікації.

Наша область завжди була відома своєю щедрістю і надзвичайною гостинністю. Дана акція поєднує ці дві речі разом з вдячністю, яку ми можемо проявити для усіх, хто нам допомагає.

Протягом цих місяців — до грудня року усі прикарпатські організації, що долучаться до акції «Вдячне Прикарпаття» будуть надавати усім гостям з інших областей обумовлену знижку на свої послуги (знижка становитиме в межах від до відсотків від звичайної ціни).

Протягом усього часу інформація про дану ініціативу буде розміщена на головному веб-сайті обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua) та обласної ради (www.orada.if.ua), де зазначатиметься перелік усіх організацій, що братимуть у ній участь. Поширення інформації про акцію буде забезпечене у засобах масової інформації області і України.

Метою такої ініціативи є не тільки демонстрація західноукраїнської вдячності, а також і просування прикарпатського туристичного продукту, реноме якого сразу трішки похитнулося у зв’язку з стихією. В наших силах і в наших руках є можливість показати, що ми не тільки не втратили жодних позицій на туристичному ринку, але й удосконалилися у суспільних потугах стати лідером України у цій галузі.

Будемо вдячні кожному з Вас за те, що взявши участь у акції, Ви таким чином піднімете свій рейтинг, а значить і рейтинг області.

У випадку Вашої готовності взяти участь у цій акції, просимо надіслати на адресу ініціаторів назву, адресу організації та розмір знижки, яку Ви готові надати гостям Прикарпаття.

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації вул. Грушевського, , м. Івано-Франківськ тел./факс: 8 () —

e-mail: blynata@mail.ru

Регіональний туристично-інформаційний центр вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ тел./факс: 8 () —74 e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua

Комментарии закрыты.