15.06.2015. | Автор:

Природа Херсонщини сприяє ефективному оздоровленню Природа Херсонщини сприяє ефективному оздоровленню

Создатель: Світлана Цибульська

Курорти Приазовського регіону багаті на унікальні природні ресурси, що сприяють відпочинку та оздоровленню. Про це йшла мова на Науково-практичній конференції «Комплексний розвиток туризму і курортів Приазов’я», що пройшла в рамках ІІІ Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина — відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії». Конференція була проведена Державним агентством України з туризму та курортів спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією.
В заході взяли участь: керівництво Держтуризмкурорту, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, представники обласних державних адміністрацій, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та асоціацій сфери туризму, наукових та навчальних закладів, експерти міжнародних організацій.
Учасниками науково-практичної конференції було наголошено, що курорти Приазовського регіону посідають одне з провідних місць в Україні за наявністю унікальних природних ресурсів для відпочинку та оздоровлення населення. Адже в межах регіону розташовані чотири курорти державного значення — м. Саки (АР Крим), м. Бердянськ (Запорізька область), м. Слов’янськ (Донецька область) та м. Скадовськ (Херсонська область).
Природно-рекреаційний потенціал регіону в поєднанні з вигідним географічним положенням є вагомою передумовою розвитку системи санаторно-курортного лікування, туризму та відпочинку, орієнтованої як на наших співвітчизників, так на іноземців.
Враховуючи наявний в регіоні природний, економічний, науковий і технічний потенціал, його історичні та географічні особливості, стратегічна мета многообещающего розвитку туризму і курортів полягає в створенні ефективної економічної системи сфери туризму і курортів ринкового типу, здатну забезпечити добробут населення регіону, екологічну безпеку краю та задовольнити туристичні потреби.
На Херсонщині вже є успішні приклади реалізації цих планів. Зокрема, це дитячий оздоровчий табір «Аврора», у якому живойі кращі традиції літніх таборів, з урахуванням сучасних потреб молоді, а проживання комфортне та безпечне.
Одна з найкоштовніших перлин Херсонщини — Арабатська Стрілка — унікальна рекреаційна зона, що простяглася на 5 кілометрів. З 1-го боку її омивають теплі води неглибокого Азовського моря, а з іншого — солоного цілющого Сиваша. Саме здесь будується Міжнародний реабілітаційний центр — медичне містечко «ІнтерМедікалЕкоСіті» для лікування хронічних захворювань нервової системи, насамперед у дітей, більш відомий як клініка лікаря Козявкіна.

За плодами засідання було вирішено приділяти особливу увагу дослідженню наявного туристичного та курортного потенціалу і своєрідності регіону як унікального туристично-краєзнавчого комплексу, а також пропагувати здоровий та активний спосіб життя та всіляко сприяти забезпеченню створення разумов для розбудови сфери туризму та курортів.
Задля цього необхідно вживати входи, які спрямовані на створення належних разумов для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму та підвищення якості надання туристичних послуг.
Віталій Пінько
Фоторепортаж: оздоровлення на Херсонщині (дитячий табір «Аврора»)

Комментарии закрыты.