12.10.2014. | Автор:

Всесвітній денек туризму та Денек туризму в УкраїніВсесвітній денек туризму та Денек туризму в Україні

Привітання Міністра культури і туризму України Ю. П. Богуцького працівникам туристичної галузі з нагоди святкування Всесвітнього денька туризму та Денька туризму в Україні.

Прийміть щирі вітання з нагоди святкування Всесвітнього денька туризму та Денька туризму в Україні.

Туристична сфера сьогодні є потужним фактором соціально-економічного розвитку цілого ряду галузей, регіонів, країни в цілому. Це створення тисяч нових робочих місць, відродження історичних і культурних святинь, захист та раціональне використання природних багатств.

Україна має для розвитку туризму чудові географічні, кліматичні та історико-культурні умови. Саме туристична діяльність надає можливість краще пізнавати нашу прекрасну землю, відкривати кожному для для себя заного пам’ятки історії і сучасності різних куточків країни, цікаво проводити дозвілля повноцінно відпочивати та оздоровлюватись.

Приємно констатувати, що туризм в Україні интенсивно розвивається. Із року в рік збільшується потік іноземних туристів, все більше наших співгромадян місцем свого відпочинку обирають Україну.

Розвитку індустрії туризму в Україні приділяється сьогодні велика увага Йдеться про комплексний розвиток міст-курортів, будівництво нових готелів створення конкурентноздатного на світовому ринку національного туристичного продукту, формування положительного іміджу України. Надзвичайно важливим є максимальне розширення внутрішнього ринку якісних послуг, забезпечення можливостей відпочинку для громадян нашої держави, створення цілісної системи туризму і курортів.

Бажаю всім туристам України, працівникам туристичної сфери міцного здоров’я, добра і щастя, найкращих вражень від туристичних подорожей натхнення та успіхів в усіх справах.

Міністр Ю.П. Богуцький

Foto: www.greenpack.rec.org

Комментарии закрыты.