23.06.2015. | Автор:

Вперше в Україні продемострують атракціон „ крокодилів”

Національний цирк України представив нове циркове шоу «Сташно!Забавно!Смішно!», яке триватиме до грудня року.
Циркова вистава складається з двох відділень. У першому публіку розважатимуть акробати, жонглери. Під керівництвом народної артистки України Людмили Шевченко виступлять екзотичні тварини — дикобрази, кабани, скунси, носухи. Захоплюче вогняне шоу представить артист Сергій Неклець. У його номері присутні елементи жонглювання, піротехніки і навіть шаманства. Подібне шоу лише нещодавно увійшло до циркового мистецтва завдяки розвитку сучасних технологій пожежогасіння.

Під час виконання атракціону «Колесо смерті» зал завмирає, бо артисти балансують всередині і зовні колеса, що розкручується довкола своєї осі, без будь-якої страховки. Всі елементи трюків базуються на утриманні рівноваги, вони занесені до книжки рекордів «Гіннеса». Також у першому відділенні виступає кінний ансамбль та кумедні клоуни, без яких не можливо уявити циркову виставу.

Друге відділення розпочинається найбільш очікуваним виступом левів та тигрів. Як завжди, хижаки виявляють дуже норовливий нрав, що підкорюється сміливим дресирувальникам — Юлії та Миколі Козирєвим, вихованцям Володимира та Людмили Шевченко.

Вперше в Україні продемострують атракціон » крокодилів». Серед величезних алігаторів показують унікального, Єдиного у Європі, крокодила альбіноса. Крокодили — найнебезпечніші тварини, які дуже важко піддаються дресурі, бо ними керують інстинкти. Втім артист цирку Юрій Матвієнко просто справляється з рептиліями, примушуючи їх виконувати свої накази і навіть цілувати дресирувальника.

Програму супроводжує лауреат джазових фестивалів України — оркестр Національного цирку України під орудою Марка Резницького.

Вартість квитків від до 0 грн. Вхід дітей до 5 років безкоштовний без надання місця.

Комментарии закрыты.