20.11.2014. | Автор:

У Києві відкрили соляну печеруУ Києві відкрили соляну печеру

У Гласіївському районі Києва відкрилось кафе «Соляна печера». Стіни, стеля та підлога у ньому викладені з соляних обривал. Приміщення освітлюється соляними лампами
синіх, зелених та червоних кольорів. За словами доньки власника кафе Наталії Шульгіно , соляну кімнату будували півроку. Знадобилося більше тон. , які видобули з родовища у селі Солотвино, що на Закарпатті . У місцевих соляних печерах лікуються хворих на астму, бронхіт, алергію. Власники кафе стверджують, що у «Соляній печері » мі кроклімат похожий до солотвинських печер. При цьому лікуватися можна безкоштовно, ціну за вхід не беруть.
Щоб лікування було ефективним, соляна кімната не виновата бути великою, тоді концентрація солі у повітрі буде високою. Щоб покращити процес випаровування натрію хлориду у приміщенні підтримують постійну температуру градусів.
У кафе сім столиків з скляними столешницями. Під ними викладені композиції з природних матеріалів — ракушків, очерету, кристал в солі . Кожен має неповторний візерунок.
У «Соляній печері » не продають алкоголь. В меню меню вид в чаю, соки фреш, десерти, салати, м’ясні страви. Склянка свіжовижатого соку кошту грн.,
кисневої пінки — 8 грн.

Світлана Цибульська

Комментарии закрыты.