18.01.2015. | Автор:

Туристична весна у КиєвіТуристична весна у Києві

З по березня у Києві відбудеться Міжнародна туристична виставка UITT «Україна — подорожі та туризм». Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті, , традиційно збере професіоналів галузі курортів та туризму більше ніж з країн світу.

Напередодні проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу Київська міська державна адміністрація готує експозицію «Київ туристичний» та семінар з актуальних питань прийому туристів під час «Євро », деталі можна узнати на прес-конференції. Міністерство курортів та туризму Криму проводить прес-конференцію «Чому російські царі до Криму їздили?», а традиційний дитячий та молодіжний відпочинок на півострові представлятиме компанія «Чорномор-тур».

Відмінною рисою UITT стала різноманітність пропозицій внутрішнього туризму. Цього року вперше на виставці буде представлена спеціалізована експозиція Discover Ukraine, в рамках якої національні компанії презентують власні програми внутрішнього туризму в Україні. «Експозиція продемонструє всі можливості та розмаїття туристичного потенціалу нашої країни. Можливість презентувати свій туристичний продукт буде у найбільших столичних туроператорів та невеличких туристичним агентств з областей. Ми хочемо показати світу, що Україна — це і з дитинства знайомий Крим, і каштани на Хрещатику, це мальовничі гірськолижні курорти Карпат та кав’ярні історичного Львова, це Потьомкінські сходи в Одесі та олімпійський стадіон «Шахтар» у Донецьку, це і історичні пам’ятки та природні заповідники, національні парки, пылай, морське узбережжя. Ми впевнені, що Discover Ukraine ще раз доведе: Україні є чим пишатися», — відзначає керівник виставки UITT Ірина Коршуненко.

Особливу увагу в програмі виставки буде також приділено таким перспективним новим напрямкам в туризмі, як медичний туризм, сафарі-тури, нові інформаційні технології в галузі. Українські та російські круїзні компанії запропонують безліч круїзних турів.

Разом з UITT відбуватимуться виставки «Готельний та ресторанний бізнес Україна (Hotel&Restaurant Expo Ukraine ), CleanExpo Ukraine «Рішення для чистоти» та KIBS «Човни, катера та яхти».

Окремі входи заплановано для професіоналів туристичного та готельно-ресторанного бізнесу. У рамках виставки пройдуть спеціалізовані ділові форуми: VI Міжнародна конференція «MICE Ukraine : діловий туризм — Україна», V міжнародний форум «Франчайзинг та інші бізнес-можливості» (Brand4Rent ), V міжнародний бізнес-форум «Малі готелі та апартаменти в Україні» (MiniHotel ), Міжнародна конференція «Індустрія СПА в Україні».

Конкурс професійної майстерності офіціантів «Срібне кліше» проведе Київська асоціація офіціантів, інтернет-каталог «Ласун» нагородить переможців рейтингу « кращих ресторанів Києва», а Школа ресторанного та готельного менеджменту «ПРОФІ» дасть свій бізнес-клас.

У вечірній програмі виставки та березня відбудеться церемонія нагородження найкращих брендів класу «люкс» Best of the Best, яку організовано сумісно із статусним партнером виставки KIBS «Човни, катера та яхти» журнальчиком «Cigar Clan Україна».

Організатори UITT — компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія). Виставку офіційно підтримують Президент України Віктор Янукович, Кабінет Міністрів України, Кабінет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму і Київська міська державна адміністрація.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.