12.03.2015. | Автор:

Створи корону Україні!Створи корону Україні!
— серпня на г.Говерлі буде створено першу живу корону України в рамках національного проекту «Створи корону Україні!»
До кінця реєстрації на участь у національному проекті «Створи корону Україні!» залишається днів. Сразу вже зареєстровано учасників з усіх куточків України. Для багатьох людей гала-тур став чудовим приводом зустрітися з друзями, рідними і провести декілька днів у мальовничому краї на Прикарпатті! А скільки всього цікавого відбуватиметься протягом двох днів у гала-турі, який містить у собі і патріотичну, і романтичну частини: формування живої корони на найвищій точці країни, можливість загадати бажання прямо серед хмар, запрошення на костюмоване гуцульське весілля Марічки та Йвана, майстер-клас з гуцульських танців (а це, повірте, вартує багато), українські пісні, троїсті музики, гуцульські страви, тур найромантичнішими місцями Карпат з відвідуванням загублених у протцовічних лісах високо у горах водоспадів. Але найголовніше — це чудовий настрій, позитивні емоції та величезна кількість нових знайомств з дійсно цікавими людьми! Важко навіть уявити, наскільки різні збираються люди у проекті! З різних регіонів, різних релігій, різних поглядів та переконань, різного віку! Хочемо виділити пані Ларису Лаппо, яка, не зважаючи на свої 73 роки, відразу загорілася ідеєю проекту. Ще й усю родину з собою бере: а це три покоління українців — дочка та 6-річний онук. Участь у гала-турі дарують на денек народження (не будемо розкривати імена, бо це сюрприз), здесь зустрічаються рідні через багаторічну розлуку. Гала-тур «Створи корону Україні!» — це чудовий привід відпочити на природі в останні теплі літні дні у приємній компанії і стати частиною живої корони України!
Дорогі наші закохані пари, вам буде проводитися конкурс з головним призом — мандрівкою на двох від компанії «Дінай Тур»!
Більше інформації ви сможете прочитати на офіційному веб-сайті проекту http://koronaukr.com/ або на веб-сайтах наших партнерів:
«Голос.UA» http://www.golosua.com/
«Гал-Інфо» http://www.galinfo.com.ua/
«БукІнфо» http://www.bukinfo.com.ua/
«Біспеліз» http://www.bizreliz.info/
«Дорожная газета» http://roadnews.wordpress.com/
«Життя українських Карпат» http://www.karpaty.lviv.ua/
«Молоде радіо» http://molode.com.ua/
«Укртуризм» http://www.ukrtourism.com/

Комментарии закрыты.