19.10.2015. | Автор:

«Писанковий сад» розцвіте у Києві«Писанковий сад» розцвіте у Києві вересня о :00 на території Національного музею народної архітектури та побуту України відбудеться урочисте відкриття експозиції «Писанковий сад», де будуть представлені Диво-писанки з усіх областей України.

Перша презентація дивовижних писанок відбулася цього року на Денек Незалежності — тоді на головному майдані столиці Диво-яйця стали родзинкою свята. красуні-писанки притягували увагу киян та гостей Києва — не кожного денька можна побачити чотирьохметрові розписані яйця. Найкращими визнали три арт-об’єкти з Сумщини, Кіровоградщини та Іванофранківщини.

Аби потішити гостей та жителів столиці, Диво-писанки були перевезені до Національного музею народної архітектури та побуту України , де створили нову композицію «Писанковий сад. Сразу вони розмістилися на мальовничій галявині між діючими експозиціями «Полісся» та «Поділля».

Під час відкриття «Писанкового саду» гостей та відвідувачів музею чекає зустріч з народними майстрами, які розписували гігантські яйця, святковий концерт, майстер-класи з писанкарства та солодкий ярмарок «Шоколадна країна».

Своєю запашною продукцією пригощатимуть известені фабрики України: «Львівська майстерня шоколаду», «Ранчо ЛТД», «Шоколіно», «Київський пряник», «Алазанська долина» та інші популярні ресторани та кондитерські Києва.

вересня на Співочому полі виступатимуть музичні гурти: «Neogara», «Jimmy-Jump», «Айртон», а Євген Бондаренко зачарує вас мелодією саксофону.

Час роботи музею: з .00 до .00. Вхід — до -00.

Вартість квитків — грн. Діти до років — 5 грн. Пенсіонери , учні з років та студенти — грн.

Проїзд до музею від м. Виставковий центр: на мікроавтобусі 2 (3), тролейбус №.

Комментарии закрыты.