04.11.2014. | Автор:

Перший Київський аеродром святкує своє 0-річчя
вересня, величавым авіамодельним шоу та насиченою військово-патріотичною програмою відзначатимуть 0-річчя першого київського аеродрому.
Саме цей аеродром під Броварами, заснований у році, до революції -го був центром розвитку авіації Російської імперії. Здесь базувалась третя авіаційна рота, в якій служив капітан Петро Нєстєров, який перший в світі виконав «мертву петлю». Саме здесь у вересні року під час навчань Військово-повітряні сили Червоної армії здійснили висадку наймасовішого на той час повітряного десанту у півтори тисячі парашутистів. На броварському аеродромі за навчаннями спостерігали такі відомі діячі, як І.Якір, Г.Жуков, С.Будьонний, С.Косіор, П.Постишев та інші, а також представники зарубіжних делегацій, зокрема защитник начальника штабу французької армії генерал Луазо.
У перші дні Великої Вітчизняної війни авіація Люфтваффе розбомбила броварський аеродром. Після закінчення війни його не було відроджено, і це історичне місце потрапило у розряд незаслужено забутих.
Сьогодні стараннями ентузіастів авіамодельного спорту та за допомоги керівництва спортивно-стрілецького комплексу «Сапсан-Спорт», який знаходиться на території колишнього аеродрому, здесь розбудовується Центр авіамоделізму.
У програмі свята: Військово-історична реконструкція із вражаючими спецефектами, демонстраційні польоти радіокерованих моделей-копій літаків часів Другої Світової війни, шоу пілотажних моделей та радіокерованих гвинтокрилів. Отдалі глядачі спостерігатимуть за фіналом змагань авіамоделістів — Осіннього Кубку «Моделка».
Місце проведення: спортивно-стрілецький комплекс «Сапсан-Спорт», Київська область, м.Бровари, вул. Чкалова, .

Комментарии закрыты.