18.04.2015. | Автор:

Народження нової традиції в Карпатах — 00:00 Урочисті звуки трембіти в українських Карпатах червневого ранку сповістили про народження в компанії «Андреас Штіль» нової традиції — щорічного проведення Кубку «STIHL» серед звалювальників лісу.
червня на базі Туристичного комплексу «Буковель», який знаходиться в самому серці Карпатського краю, на гостинній гуцульській землі вперше відбувся організований компанією «Андреас Штіль» Кубок «STIHL» «Карпати-», в якому взяли участь команд із обласних і районних центрів України. Всі дисципліни змагань базувались на реальних операціях, що виконуються будь-яким звальщиком щодня.
Абсолютним переможцем Кубку став звалювальник Віталій Тиханенко (м. Первомайськ), якому Генеральний директор компанії «Андреас Штіль» пані Олександра Мельник вручила Кубок та професійну мотопилку «STIHL MS4».
Переможцями у окремих дисциплінах спортивно-технічного чотирьохборства стали звалювальники: Роман Дзонза, м.Львів зу номінації«Підготовка бензопили до роботи»; Назар Яремчук, м.Коломия — «Розкряжування циліндричних колод комбінованим різом»; Іван Циганок, м.Луганськ — «Розкряжування циліндричної колоди на точність», Віталій Тиханенко, м.Первомайськ — «Обрізання сучків».
Переможцям в окремих дисциплінах були вручені професійні мотопили «STIHL MS1». Окрім цього, всім учасникам змагань від компанії «Андреас Штіль» були подаровані захисний спецодяг, захисні шоломи з навушниками та рукавиці.
Для вболівальників та гостей Кубку були організовані цікаві вікторини та конкурси, переможці яких отримали цінні подарунки та корпоративні призи.
Святковому настрою звалювальникам, дилерам та співробітникам компанії «Андреас Штіль», які прибули в «Буковель» із сім’ями сприяли гуцульський оркестр народних інструментів та ансамбль танцю «Карпати», ведучі та коментатори змагань і конкурсів Олена Коновалова та Олександр Коченаш.
Учасники змагань та всі присутні на спортивному святі мали можливість насолодитись справжніми блюдами карпатської кухні — грибною юшкою, баношем, гуцульськими ковбасками, а також відпочити у розважальному центрі «Бука» на фольклорній шоу-програмі «Гуцульська забава».
Довідка: Компанія ТОВ «Андреас Штіль» (www.stihl.ua) дочірня фірма німецької компанії STIHL, продукція якої відома в Україні з початку 90-х років. На даний момент ТОВ «Андреас Штіль» має широку дилерську мережу, в яку заходить понад 0 дилерів, що займаються реалізацією та сервісним обслуговуванням продукції STIHL в Україні. Сьогодні STIHL — марка № 1 у світі не лише з виробництва мотопил, а й першокласних мотопристроїв для сільського та лісового господарства, садівництва, ландшафтного дизайну та будівництва.

Комментарии закрыты.