18.04.2015. | Автор:

Фестиваль «Захід – »
— серпня у селі Родатичі Львівської області Городоцького району
на базі «Сонячна долина» відбудеться фестиваль «Захід». Фестиваль проходитиме вже втретє. Щороку для його проведення вибирається новий майданчик. У році «Захід» був проведений вперше у Звенигороді, у році — в Старосільському замку.
Назва події поєднує у собі місце розташування фестивалю в Україні та приналежність до культури Європи; захід як подію; захід як захід сонця та Захід, як єдиний мистецький продукт, що за три дні фестивалю має внести всім ясність, що українська культура не просто існує, а ще й як є, динамічно розвивається і готова про це заявляти на фестивалі Захід.
Визначною метою фестивалю є підтримка української музики, літератури, мистецтва. Тому участь в «Заході» беруть в основному вітчизняні музичні гурти. Проте нововеденням цього року стало запрошення двох білоруських гуртів Sciana та Terrakod — переможців фестивалю Mens Fest.
Цьогоріч на фестивалі працюватимуть дві сцени. Музичну частину представлятимуть більше кращих гуртів країни та 2 білоруські гурти. Ot Vinta, Крихітка, Мертвий Півень, Юркеш, Димна суміш, the Вйо, Тінь сонця, Фліт, O.Torvald, Роллікс, Lюк (дует), Гуцул Каліпсо, Оркестр Че, Холодне сонце, Los Colorados, Брем стокер, Квадраджесіма, Діля, Оратанія, Серцевий напад, Merva, Fakultet, Sciana, Кораллі, BandurBand і це неповний перечень всіх гуртів. Як завжди крім потужного музичного наповнення програми на фестивалі буде не менш потужна літературна частина: Поваляєва, Грицько Семенчук, Іздрик, Любко Дереш, Влад Шубєнков, Олег Короташ, Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Сергій Пантюк, буде проведено чемпіонат по слему.
Дістатись до фестивалю автомобілем зі Львова можна автострадою номер Е. Від Головного залізничного вокзалу Львова будуть організовані безкоштовні автобуси до території фестивалю Захід. Вхід в автобус тільки при наявності квитка на фестиваль. Також до фестивалю ЗАХІД можна доїхати електричками з Приміського вокзалу ст. Львів.
Розташуватися можна буде на території безкоштовного наметового містечка, що буде забезпечено дровами та водою або на базі «Сонячна долина», де орієнтовна вартість ліжкомісця складатиме грн на добу.
Детальну інформацію шукайте на офіційному веб-сайті фестивалю — 3axid.org.

Комментарии закрыты.