06.10.2015. | Автор:

НАЙМАСШТАБНІШИЙ ОСІННІЙ ФЕСТИВАЛЬ „ГОСТІ СТАРОДАВНЬОГО КИЄВА XV СТ.”НАЙМАСШТАБНІШИЙ ОСІННІЙ ФЕСТИВАЛЬ „ГОСТІ СТАРОДАВНЬОГО КИЄВА XV СТ.”
— вересня р. в Центрі Культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Міністерства культури України під патронатом Посольства Республіки Білорусь в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства Російської Федерації в Україні відбудеться міжнародний середньовічний фестиваль «Гості Стародавнього Києва ст.» із лицарським турніром «За клинок Послів».
За клинок Послів змагатимуться представники 5 країн:України, Білорусі, Латвії, Польщі та Росії.
Почесні учасники фестивалю — представники вищого світу Західної Європи XV століття! Принци, герцоги, знатні лицарі, кардинали, чарівні придворні дами із задоволенням приймуть Вас до своєї компанії, і Ви потрапите в справжню казку!
Кінний турнір,піші бойові турніри (індивідуальні й групові), денні та нічні баталії, змагання лучників, виступи музичних та танцювальних колективів, фехтувальні, та музичні майстер-класи — все це у рамках програми Фестивалю.
Грацію, вишукані манери, королівську поставу можна буде здобути під час майстер-класів із середньовічних танців. Пара уроків у досвідчених балетмейстерів — і ви готові до середньовічного балу.
Крім того відбудеться реконструкція штурму середньовічної фортеці — лицарі продемонструють, як колись здобувалися укріпленіфортеці, представлять стратегию, яку тоді використовували та способи оборони оточеного гарнізону.
На території Парку буде створений мальовничій табір, у якому представники клубів історичної реконструкції продемонструють життя та побут романтичного XV століття. Парк стане також місцем ярмарки майстрів-умільців, заповненої виробами стародавнього ремесла. Все це для того, щоб хоча б на мить перенестися у барвистий середньовічний світ, у захоплюючу епоху лицарів, брязкання зброї та іржання жеребцов.
Не розчарує і вечірня програма Фестивалю, одним з найграндіозніших видовищ якої стане масова битва лицарів «Честь і слава». Закончиться свято яскравим та незабутнім вогняним шоу «Маскарад Чарівної Дами» і феєрверком.
Офіційний Партнер Фестивалю «Всеукраїнський банк розвитку» — Ваш правильний вибір!
Детальну інформацію шукайте на веб-сайті www.parkkyivrus.com
Телефон для акредитації ЗМІ: + 4 1 99 , (3)6 70 Катерина Даник

Комментарии закрыты.